Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lányok irtok cikis sztorikat...

Lányok irtok cikis sztorikat ami 13-15 évesen történt egy fiúval?

Figyelt kérdés
Nekem 2 ö is van az egyik nyár elején volt mentünk standra a barátnőimmel és gondoltam előtte legyantázom a p*ncimat. Előző este meg is csináltam a fürdőbe és mikor csináltam a bátyám aki egy évvel idősebb (féltestvérem volt és elég helyes, sokáig tetszett de aztán beletörődtem hogy rokonom) rám nyitott teljesen lefagyott. Nagyon cink volt. A másik nem rég történt 1 hónapja osztály táborba. Az egyik sráccal nagyon sokat beszéltem és egyszer e Balaton parton nagyon romantikus volt minden és én megcsókoltam. Csókolóztunk és akkor elhúzta a fejét és elmondta hogy meleg.. Nagyon gáz volt, égett a fejem..14/l

2013. júl. 26. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

14 éves voltam és tetszett egy srác, de 100% volt, hogy én nem tetszettem neki. Barátnőm erre, mint egy kapcsolati szakértő a jelenlétemben elárulta neki. A srác köpni nyelni nem tudott, főleg, hogy 20 éves volt (nem tudom mit várt barátnőm) és nagyon kínos csendes percek következtek, ahol is kibökte (oc) hogy nem tetszek neki sajnálja. De én ezt tudtam sőt azt is, hogy a barátnőm tetszett neki... kkkíííííííínos!

22L

2013. júl. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ja és egyszer hajszál ment a nemiszervembe (nagyon hosszú hajam van :D) próbáltam kiszedni, mikor benyitott tesóm :( na az baromi kínos volt.
2013. júl. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Én a középsuliba fiús osztályba kerültem, és a fiúkkal barátkoztam mert csak ketten voltunk lányok.

Tavaly ugye voltunk végzősök és év elején elmentünk 3 napra kirándulni. Ez jó is volt meg minden. Kollégiumi szobában voltunk. Mi ketten lányok különszobát kaptunk mert az ofőnk nem akartam hogy egy szobába legyünk a fiúkkal, de egy emeleten voltunk gyakorlatilag szóval nem értettük a logikát. Akkor ugye nekünk külön zuhanyzó volt a szobába mert mi tanári szobát kaptunk, de szólt a gondnok vagy kicsoda hogy ne használjuk mert csőtörés miatt ott el kellett zárni a vizet. Az osztályfőnök akkor épp nem volt ott nem is tudott róla, és ugye mondta a gondnok hogy a közöst használjuk az egy emelettel arrébb lévőt, kulcsot is kaptunk hozzá tehát zárni is tudtuk a helyet mert akkor az az emelet üres volt.

Le is mentünk a barátnőmmel tusolni, de ő visszament a szobába mert ottfelejtett valamit. Én akkor már javában tusoltam közbe az egyik fiú osztálytársam akivel szintén nagyon jóban voltam valamiért lement oda a zuhanyzóba és ugye kopogott előtte mert kérdezni akart valamit én meg ugye azt hittem a barátnőm az, én előtte nem vagyok szégyenlős így mondtam hogy gyere, akkor megfordultam a srác teljesen lefagyott én meg annyira megijedtem hogy megcsúsztam egyenesen a srác felé majd a meztelen vizes testemmel a földre tepertem és rajta feküdtem hassal a srácon a srác meg az egyik kezét maga elé tette ami a hasánál volt de teljesen úgy látszódott mintha a nunimnál lenne.

Az osztályfőnököm meg a barátnőm is épp jöttek oda mert az ofőm is nő volt azt hozzáteszem és mutatta neki a barátnőm hogy akkor oda lehet jönni tusolni de amikor ránk nyitottak akkor elég félreérthető volt a helyzet mert pont azt látták. Közbe egyik srác is előkerült szintén az osztályból ős is gyakorlatilag végig nézte ezt az egészet, én meg nem győztem takargatni magam bár akkor már úgy is.

Az osztályfőnököm kérdezősködött hogy ugye nincs semmi ilyen tervem, meg a barátnőm is kérdezte hogy ez mi volt.

A srác akire ráestem neki volt barátnője, de olyan szinten meglepődött a látványtól hogy megkért hogy erről soha többet ne beszéljünk. A másik srác az osztályból meg a fél sulinak elújságolta a hírt osztálykirándulás után, és kb a fél suli hetekig rajtam röhögött meg a srácon. Ez ciki volt, de aztán leszoktak róla.

2013. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Az utolsó állati volt, vagy 20 percig azon nevettem.

Amúgy nekem a legcikisebb sztorim, amikor 14 évesen kimentem az egyik barátnőmmel a strandra és volt bent a tó közepén egy napozó stég. Beúsztunk oda és ott ugráltunk a vízbe. Közben észrevettük hogy egy csapat -nem túl helyes- srác susmorog rólunk. Kb. 1 óra múlva odajött az egyik hozzám és megkérdezte, hogy én melyik suliba járok? De a srácnak ilyen hülye hangja volt....

Én elmondtam, hogy hova járok és véget is ért a beszélgetés, ugráltunk tovább. 10 perc múlva pont a stég alatt úsztunk a barátnőmmel amikor ő elkezdte még hülyébb hangon utánozni a srácot.

-Szijaa! Te melyiik suliba jársz? - "kérdezte" a barátnőm.

Én meg hátrafordultam és ott volt mögötte a srác...

2013. aug. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
11%
Amikor táborba voltunk a fiuk szobája mellett volt a szobánk és a fiuk mentek fürödni és mentem ki az ajtón az akkori kiszemeltem is ott állt egy szál törölközőbe...szembe álltam vele és ledobta magáról a törölközőt és láttam a nemiszervét...aztán mi is mentünk fürödni es nem volt teljesen befalazva es hallttam ahogy a kiszemtem éllen kiveri a nemiszervét és a nevemet mondogatja...én még javába fürödtem egyedül voltam és bejött hozzám a srác törölközöbe és levette magárol és ott álltunkbmondketten egy zuhanyzőba teljesen.meztelenül és hozzányomott a falhoz és így ekvezztettem a szüzességem... aztán este mondta hogy aludjak az ő szobájukba és este kimentünk az udvarra már senki nem volt ott csak mi ketten és azt játszottuk hogy ő a vad rendőrbácsi és megmotozott aztán rajtam nem volt bugyi es szoknyaba voltam es oda simiult hozzam es megint "lefeküdtünk" és oda jött a tanár hogy mit csinálunk mert nagyon hangosan csináljuk...
2014. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bocsáss meg válaszoló de nem hinném hogy ez megtörtént veled a szavaid alapján, kivéve ha 10 éves nem vagy.
2014. máj. 15. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Tudom hogy régi kérdés de:


Gimiben zuhanyoztam,4en voltunk lányok és 20 fiú volt(szép kis osztály😂)

Kiránduláson történt velem is ,de nem zuhanyoztam hanem fürödtem(én azt szoktam meg)

Meg a többi barátnőm is jött de a zuhanyzó meg a kád is egyhelyen volt,és én fürödtem ők meg zuhanyoztak.

A másik mellettünk lévő terembe a fiúk voltak,az ő zuhanyzójuk.

5 napig voltunk ott. 3 napig nem történt semmi csak csütörtökön,mentünk a szokásos fürdésre.

Az egyik srác nagyon részeg volt már délután is,de hallottam hogy akkor délelőtt arról beszéltek a szobájukban hogy van náluk pia

Szóval részeg volt mi meg javában fürödtünk/zuhanyoztunk egyszer csak mit csinál? Benyit,mert elvileg azt hitte a másik (a fiu) zuhanyzona ment be,mi ott állunk megszeppenve az meg hangos kiabálásba kezd

Hogy: "itttt vaanak a cssajook"

De állitolag a többi fiu arra értette hogy "itt van egy nagy pók" :))

És beözönlöttek,de olyan hangos léptekkel,szerencsére igy a tanárok is meghallották és bejöttek már mindenki minket bámult,mondjuk nekem meg 2 barátnömnek szerencséje volt mert mi pont a függöny mögött voltunk,de aki ott állt az persze látott

Nem kis élmény volt,utána kimentek és rendesek voltak nem hozták elő,legalábbis elottunk ;)

2020. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!