Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki sztori! Hogy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki sztori! Hogy is van/volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap ünnepeltük legjobb barátnőm születésnapját és kucsit sokat ittunk. Dohányzom is így tegnap este is rágyujtottam párszor majd találkoztunk egy volt iskolatársunkkal teletűzdelt fiúcsapattal és életembe másodszor követtem el azt hogy smároltam olyannal akivel eddig csak beszélgettem nagyritkán. Amióta kijózanodtam azon gondolkodom hogy oké hogy a srác is cigizik de ezt érezhetre rajtam? Tudom piti dolog de nem szeretném hogy terjesszen rólam valamit. Ti voltatok már így?

JA! És mielőtt szidnátok hogy 14 éves p.csa vagyok...NEM! 19 vagyok lassan 20 ;)


2013. aug. 3. 20:12
 1/6 azinkvizitor ***** válasza:
Szerinted kit érdekel hogy cigizel-e????
2013. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha sűrűn rágyújtasz és smároltatok akkor tuti, hogy maradt nyoma. De ha srác is tintás volt akkor fel se tűnt neki pláne ha ő is cigizik. Nyugi!
2013. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Micsoda probléma...
2013. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most ez komoly?! 20 evesen azon parazol, hogy erzik-e rajtad, hogy cigizel :)) senki nem fog megszolni meg semmi, mivel fenott vagy mar
2013. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
meghazudtolod a korodat...
2013. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jolvan :D igen parázok ezen mert nem tartom magam egy igénytelen lánynak. Ha van párom ő ha dohányzik ha nem akkor se megyek oda hozzá füstszagúan. :)
2013. aug. 4. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!