Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 19 éves fiú vagyok és olyan...

19 éves fiú vagyok és olyan vagyok mint egy 10-12 éves gyerek. Miért kell azért valakit felnőttnek tekinteni mert betöltötte a 18. életévét?

Figyelt kérdés

2014. márc. 14. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
:/Hmmm...talán azért mert 18 évesen már nem vagy egy gyermek.
2014. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok vele :) nevetgélek ugrálok, szórakozok
2014. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert már 6 éves gyerektől is elvárható, hogy legyen kötelességtudata, iskolában jól tanuljon, maga körül rendet tartson. Ennyi idős embertől pedi már az, hogy minden cselekedetéért saját maga viselje a felelősséget. A jogokkal együtt mindig kötelezettségek is járnak.
2014. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

amíg úgy csináljuk ezeket hogy senki sem lát addig nincs gond, nem msuzáj erről tudnia senkinek otthon indiánszögdelésbe nevetgélve közlekedek pucéron addig az irodába komoly vagyok, ennyi a titok.

néha azt kell csinálni amit elvár a társadalom be kell illeszekdni

2014. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában azok menekülnek a gyerekkorba, akik félnek és nem is tudnak megfelelni, vagy a szülei nem tanították meg őket, hogyan is kell helyt állni fiatal felnőttként. Lehet, hogy ez mások számára marha vicces, viszont neked ebből később sok problémád lehet.
2014. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a szellemi képességeiddel azért nincs gond...
2014. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kései Sirató ***** válasza:

Ez baj. 10 évesen is kevesebbnek érezted magad, mondjuk 5-nek?

VAlamilyen oka csak van annak, hogy nem sikerült felnőnöd. Esetleg olyan szülők, akik elkényeztettek és semmilyen elvárásuk nem volt veled szemben. Ha eltartanak és nem is kell dolgoznod és még tanulnod sem kell, akkor még nehezebben fogsz felnőni. Jó ez neked amúgy, vagy élvezed, hogy nem vállalsz semmilyen felelősséget? Mindig minden problémádért másokat hibáztatsz? És mi a helyzet a párkapcsolati kérdésekkel? Szűz vagy még és nem is volt eddig semmilyen kapcsolatod? Vagy a szexualitás az más téma? Nagyon várom a válaszaidat. Üdv

2014. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 éves vagyok,én is nagy gyerek,pedig van menyasszonyom,házam,autóm,sok iskolám,és jó felelősségteljes munkám!

De nyomom ezerrel a ps-t,PC gameket,görkorizok,őrültködök mint egy tini....

Szóval jó így élni,attól még hogy felnő az ember nem muszály minden dologról lemondani amit szeretett!

2014. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én nem bánom azt sem ha csak 25 évesen lesz nőm
2014. márc. 14. 12:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem várhatod el a szüleidtől, hogy életed végéig pelenkázzanak és etessenek, mivel ők sem játsszák el a gyereket, mert önmaguk és érted felelősek. Talán ezért.
2014. márc. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!