Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell így kiborulni...

Miért kell így kiborulni azon, hogy szeretek autózni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom/ismerősöm, akinek nemrég lett jogsija és kapott az apukájától egy autót. Én imádok autóval menni, de vezetni még nem tudok és ezért ő találta ki, hogy néha autózunk össze-vissza, volt, hogy egész nap csak mentünk. Ez elég gyakori, mert ő rájött, hogy akkor kb mindenről tudunk beszélgetni, akkor be nem áll a szám, amúgy meg elég szótlan vagyok mások között.

Tudom, hogy ő többet akar barátságnál, de kicsit tartok a dologtól, mert ő tapasztalt minden téren, nekem meg még barátom sem volt. Tudom, hogy ezeket az utakat is azért találja ki, hogy feldobjon, meg ő is szeret vezetni.

Most anya megtudta, hogy mi a délutáni programom néha és elkezdte mondani, hogy mégis mit képzelek, hogy nem beszéltem erről, hogy ülhetek be egy idegen (!) mellé és hogy nem engedi, hogy találkozzak vele (mintha tudna bármit tenni ellene).


Úgy csinál, mintha valami törvénybeütköző dolgot tennék. A kocsi vadonatúj, biztonságos, van benne minden, nem lehet bajunk.



2014. márc. 17. 16:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

"A kocsi vadonatúj, biztonságos, van benne minden, nem lehet bajunk."

Ez rohadt nagy tévedés, bármikor felcsavarodhattod az első fára és nem azért, mert az ismerősöd béna. Sajnos. Hány éves vagy máskülönben?

2014. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
van egy sejtésem.. anyukád nem a kocsitól félt :D
2014. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Hát pár év múlva, kicsit tapasztaltabban visszaolvasod ezt, rá fogsz jönni, hogy a programnak melyik feltételezett része nem tetszik anyukádnak. :)
2014. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

16 vagyok.

Épp ezért nem akartam neki szólni, mert tudtam, hogy vagy nem engedne el, vagy 10 percenként hívogatna.

2014. márc. 17. 16:47
 5/31 anonim ***** válasza:
74%

"Nem lehet bajunk" - ez így egyáltalán nem igaz. 50-el haladva, egy terepjáróban is meg lehet halni, attól függ, mivel találkozol.


Abban igaza van Édesanyádnak, hogy nem szívesen enged egy idegen mellé beülni órákra. Az idegen természetesen neki idegen. Nem látta még vezetni, és nyilván egyetlen szülő álma sem az, hogy egy közlekedésben tapasztalatlan 17-18 éves kölök mellett töltsön el a lánya órákat.

2014. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

azt megkérdezhetem pofátlanul kíváncsiságból, hogy éves a barát? :)

ha ide nem írod ki szívesen, akkor privátban is várom a választ :)

tényleg csak rettentő kíváncsi vagyok :D


és hogy a kérdésre is válaszoljak: én megértem anyukádat, ő csak félt téged, mivel nem ismeri a másikat, vagy a vezetési stílusát, illetve szerintem még nem akar nagymama lenni :)

2014. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

17 éves. De miért érdekel? :)

De anya ezt nem érti. Ő utál vezetni (nem is nagyon tud...), mellette még akkor is majdnem halálfélelmem van, ha csak a város másik végébe visz el és nem szokása száguldozni. Mégsem érzem magam biztonságban, folyton figyelek, nehogy valami baj legyen.

A sráccal mehetünk 120-szal is, nem félek és nem érzem azt, hogy "úristen, mindjárt hányok".

2014. márc. 17. 17:00
 8/31 anonim ***** válasza:
17 éves és kapott egy autót a szüleitől? :D Hmmm, jó helyre születhetett.
2014. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Remélem nem mentek 120-al városban...
2014. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Én speciel SOHA nem ülnék be egy 17 éves "sofőr" mellé..

Jogos, hogy anyukád kiakadt...

2014. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!