Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írsz naplót? (Többi lent)

Írsz naplót? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen régóta írod, milyen gyakran írsz bele?

Kort is légyszi!

Csak kíváncsi vagyok. :)

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. márc. 19. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemsokára szülinapom lesz, akkor majd kapok egyet. A mindennapokról és arról írok majd, hogy milyennek látom a világot :)

13/L

2014. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy?
2014. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem naplót írok, de nemrég elkezdtem egy hasonló füzetet. Olyan dolgokról rajzolok bele, amelyek épp nagyon foglalkoztatnak engem. (pl. biciklizés->bicikli) Nagy rajztehetségem nincs, de több türelmem van hozzá, és jobban ki tudom fejezni magam, látványosabb. Még csak egy rajzom van, de mindenképp folytatom, mert sok ötletem van. :)
2014. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ez nem olyan ciki, ha megtalálják, meg később sem fogom majd a fejem amiatt, hogy milyen gáz gondolataim voltak akkoriban... :D
2014. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám naplónak, mert nem is teljesen az, de van egy füzetem amibe néha írok... van amikor napokon át, van amikor csak hetente, vagy havonta, van amikor félévig se írok bele. :) 23 vagyok és már jó pár éve írom... :D
2014. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem írok naplót, a fontosabb, és sokszor a teljesen jelentéktelen dolgokat is megjegyzem.
2014. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Nem mondhatnám, hogy naplót írok....Van egy könyvem és ha elegem van mindenből vagy valami már túl sok akkor leírom bele 14/L
2014. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Én többször kezdtem el, de mindig abbahagytam.Talán majd pár év múlva ha idősebb leszek akkor kezdek el újra.Amúgy meg a mindennapjaimat írtam bele, rajzoltam bele, kb. ennyit.1-2 naponta írtam bele.

12/L

2014. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban mindig elkezdtem naplót írni, majd két nap múlva meguntam, és abbahagytam. Aztán ezeket megtalátam egyik nap és jót röhögtem, hogy 7 éves fejjel miket írkáltam :D Aztán ihletet kaptam, és leírtam a napomat. Azóta minden nap írok egy-két oldalt:)) Most már január óta folyamatosan írom (talán 5 nap maradt ki) és a napomat írom le benne, azt, hogy mi történt, miről mit gondolok, illetve, néha egy-egy dolgot elmesélek benne. Eddig 1 kis könyvecske már be is telt, amibe 80 oldalt írtam (nagyon kicsi lapjai voltak) És most kezdtem a másikat, amiben 50 oldal telt be. Néha rajzolok is, ha olyan kedvem van, de azt inkább másik füzetbe szoktam. És igazából azért írok naplót, mert egyrészt szeretek írni, és ezt a sok marhaságot úgysem tudom senkinek elmesélni, és itt teljesen őszinte vagyok, másrészt ha valami szomorú dolog történik, vagy ideges vagyok és senkinek nem mondhatom el, akkor leírom és kicsit "megnyugszom", és vicces lesz majd pár év múlva elolvasni, hogy mi az, amit ennyi idősen fontosnak tartottam, mi az ami aggasztott, milyen gondolataim voltak stb. 14/L
2014. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én gyakorlatilag azóta írok naplót, mióta írni tudok. Emlékszem, amikor elkezdtem, mindig a párnám alá raktam, de már olyan vastag, hogy a könyvespolcra is nehezen fér be. Rengeteg füzet van benne összecsatolva. :D Egy héten általában kétszer-háromszor írok, de egyszer minimum. Imádom visszaolvasni, hogy milyen hülyeségeket gondoltam évekkel ezelőtt. :D

17/L

2014. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!