Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-Monster- kérdése:

Megcsaltam a barátnőmet, elkaptak 4 barátnöjével és szarnak vertek. Azt mondták hogy minden nap ütni fognak Mit csináljak? Ha feljelentem öket nagyon gáz? A rendőrségen kiröhögnek bazzz.

Figyelt kérdés
...
2012. okt. 7. 01:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Itt is kiröhögnek.
2012. okt. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

(Bocsi.)

2012. okt. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%

Legyél sub-mazochista, és próbáld élvezni, hogy napjában több nő is elver. :) Más javaslatom nincs.


Amúgy ehhez nem lenne joguk, feljelentheted őket.

Több olyan eset van, mint hinnétek, ahol nők bántalmaznak férfiakat (lányok fiúkat), közös erővel, vagy valamilyen úton módon.


Már nagyanyám mesélt asszonyokról, akik verték a férjüket. Csak a férfiak általában nem jelentik fel a bántalmazót (sokszor a nők sem, sajnos, félnek a szégyentől).


Lépj valamit, míg nem fajul tovább!


Egyébként gyerekes dolog, én harcművészetekben jártas nő vagyok, ha a barátom megcsalna: simán képes lennék megverni. De sosem tennék ilyet.

2012. okt. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ménem szaladtál el előlük? Képzeld el. Futsz az utcán, öt csaj meg rohan utánad. Szerintem király!
2012. okt. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Háhááá...nem birom...bocsi,de nevetőgörcsöt kaptam....xDDD
2012. okt. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem röhögnének ki, mert ahogy írtam: ott tisztában vannak vele, hogy sok ilyen eset is van.


De ha neked ez probléma- akkor tűrd tovább. :)

2012. okt. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

A bárban majdnem fejen vágott egy sörös üveggel.

tiszta idióták és brutálisok.

2012. okt. 7. 01:51
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom mit nevettek? Nőként írom, hogy az átlagfiúk rém gyengék ám. :) Főleg a mai fiatalok. Szerintem egy db. sportosabb csaj simán elbánhatna velük (nem olyan, mint én, hanem enyhén sportos!)


5 lány pedig? Reálisan át kellene gondolni ezt, mielőtt válaszoltok- ha nem kamu, nyilván nem véletlenül írja, hogy sz.rrá verték.

2012. okt. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Dr.Martin ***** válasza:
98%
Ha nagyon megvertek nyugodtan fordulj rendőrséghez. 8-as válaszolóval egyet értek, a mai srácok olyan szinten gyengusok, hogy örülök neki, mert a hozzám hasonlók aratnak! :)
2012. okt. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%

férfiként annyit mondhatok ehhez, ez egy lecke, h a párkapcsolat komoly dolog, nem játék. te talán több fájdalmat okoztál a lánynak azzal h megcsaltad, mint amit most ők okoznak neked. ha mást nem, megtanulhatod h legközelebb nem csalsz meg senkit. a tetteinknek következménye van, jelen esetben ez, ilyennel előre számolni kéne.

de remélem, idővel lecsillapodnak a csajok.


ha megfigyeled, sok kérdés van mostanában itt h "hogyan álljak bosszút az exemen" és hasonlók. hát nem ez lenne a megoldás h bosszút állunk, de ha vki ezt teszi mégis, ő tudja, de ennek is lehetnek negatív következményei. szóval mindenki csak megy a saját feje után, teszi ami neki jól esik, aztán csodálkozunk h nagy a felfordulás.


annyit tehetsz h ideiglenesen elköltözöl otthonról, ahova nem mehetnek utánad mert nem tudják hova mentél, vagy hasonló. vagy nem mész ki az utcára akkor, amikor ők, ilyesmi. vagy olyasvalakivel mész ki, aki előtt nem mernének ütni.

2012. okt. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!