Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél ha hasonló helyzet...

Mit tennél ha hasonló helyzet alakulna ki a városodban mint Kijevben?

Figyelt kérdés
fosztogatások, lázadások... stb

2014. febr. 19. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Fognám a hasam a röhögéstől :)
2014. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bezárkóznék a házba, nem mennék ki vagy ha muszáj, elkerülném a színhelyet.
2014. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha magaménak érezném az okot, amiért lázadnak, ki mennék. Személy szerint nem fosztogatnék, de szerintem hajlamos vagyok a gyújtogatásra és dobálózásra.
2014. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A károk helyreállítása előbb utóbb a mi pénzünkből leszűrt adókból lenne finanszírozva. Sajnos csak maguk alatt vágják a fát.

Én speciel bebarikádoznám magam, és még mielőtt nagyobb balhé lenne kint, bespajzolnák egy rakat élelmiszert. Lehet leköltöznék falure, de nem szivessen hagynám őrízetlenül a lakást.

2014. febr. 19. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Harcolnék!
2014. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Természetesen logikus, amit mondasz. Minden...harcnak... megvan az árnyoldala, és utána jönnek a károk helyreállítására, stb.re költött pénz.


De inkább kiállok magamért és az igazságért, mint meghúzom magam és kivárom a végét. Így tudom alakítani a dolgokat, részt tudok venni, lesz miről mesélnem. Akár milyen könnyűnek tűnik meghúzni magad, ha ordít az igazságtalanság, a magad és a gyerekeid érdekében is teszel ellene. Mert te megszophatod, de ha z kell, hogy nekik jobb életük legyen, ám legyen.

2014. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most ott miért is van polgárháború? Le vagyok maradva.
2014. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nincs polgárháború, de a mai nap után esedékes lehet állítólag.

Bennem is forrana az indulat ... Kárpátia - Az én apám ... utcakövek, barikádok stb az elején még lenne értelme, de ha kitörne a polgárháború akkor a tüntetések már nemsokat érnének. Ilyen eldurvult helyzetben fontosabbnak tartanám a családom védelmét.

2014. febr. 19. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lemennék a bunkerembe és vízbűl venném ki a zoxigént.Szóval elbújnék vidéken. A sok hülye meg lője halomra egymást az utcán a városokban. Majd ha elfogytak előjövök. Kb ennyi. Volt idehaza olyan tüntetés ,lázadás ami után jobb lett volna tartósan bármi is ?? Na ugye..
2014. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valaki el tudná mondani dióhéjban, hogy pontosan mi történik most Kijevben??:O Nem értem...... (mi,miért...)
2014. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!