Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mélyponton vagyok. Hogyan...

Mélyponton vagyok. Hogyan jöjjek ki belőle?

Figyelt kérdés

Egy ideje elég mélyponton vagyok,fokozatosan süllyedtem bele.Sajnos alapjáraton is hajlamos vagyok elhagyni magam,"depressziós" lenni,ilyenkor semmihez nincs kedvem,és csak sírok,és nézek ki a fejemből.Körülbelül 3 éve teljesen rendben volt minden,persze voltak kisebb nagyobb problémáim,de könnyen sikerült leküzdenem,megtaláltam életem szerelmét,nagyon boldogok vagyunk.Viszont egy ideje néha már átmegy függőségbe nálam,szinte mindig vele lennék,csak akkor érzem magam jól és biztonságban ha vele vagyok,ami tudom hogy nem jó.Jöttek az itthoni problémák is,betegség,konfliktusok,kevés fizetés,újabb viták,depressziós családtag,én is betegségekkel küzdöttem/küzdök,és érettségi elött állok.iszonyúan stresszes vagyok,mindenen idegeskedem,és kiborulok nagyon hamar.Így eljutottam oda,hogy nincs semmi erőm és kedvem se semmihez.Tudom,hogy ezen változtatnom kell.


Ha valaki ráér,és érdekli a problémám,szívesen írok hosszabban is.

Tudom,hogy erőt kell magamon vennem,de olyan nehéz. :( Hajlamos vagyok befelé fordulni.

21/L


2014. márc. 24. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet életed szerelmével?
2014. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretjük egymást.Tudja jól,hogy problémáim vannak,hiszen mindent megbeszélünk.Tudom,hogy nem egészséges,hogy mindig vele akarok lenni,próbálom kontrolálni ezt az érzést magamban,és másra koncentrálni csak nehéz.
2014. márc. 24. 09:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Éljetek együtt családként. Szülj néhány gyereket, elmulnak az ilyen gondjaid.
2014. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajánlok könyveket a párkapcsolatoddal kapcsolatban:

Osho: Szerelmesen

Fromm: A szeretet művészete

A depresszióval kapcsolatban szakember, pszichológus segítsége kellene. Ne halogasd.

2014. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szivesen meghallgatlak, ha úgy érzed, könnyebb lesz, ha elmondod. :)
2014. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!