Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell saját magunkat...

Miért kell saját magunkat megöletni?

Figyelt kérdés

Ez alatt arra gondolok, hogy.. Manapság rengeteg olyan étel van, ami kb. 60% (vagy ne adj isten több) E- számot, adalékanyagot ,tartósítószert tartalmaz. Miert kell az embereknek saját magukat, az emberiséget kipusztítaniuk? Ezek a cuccok olyan szinten károsak az egészségre, hogy kisfilmet lehetne készíteni. (Már ha értitek mire gondolok) Ma már szinte alig van valami normális kaja ami ne okozna rákot vagy valami súlyos megbetegedést. És mindezt emberek teszik.



Mit akarnak ezzel elérni? Azt, hogy a szegény ember dögöljön meg minél hamarabb, mert csak az olcsó kajára telik? Szörnyű azt látni hogy a mai 10-20 éves emberkék nem mozognak, ócska kaját esznek, ami tele van tartósító szerrel, és vagy 10 fajta e számmal, meg aszpartámmal meg a többi mocsokkal. Mire jó ez? Többnyire ezek az olcsó ételekben található meg.



Mi lessz itt 10-20 èv múlva, 30 évesen az emberek gyógyszereken fognak élni hogy megéljék a 40-et? Szörnyű ez az élelmiszeripar. Ha tehetném annyira csinálnék ezzel valami, hogy pl. .. Legyen egy étel 2-3 napig jó, ne legyen benne izfokozo, meg aroma, meg lehet azt ugy is enni még ha nincs olyan íze ..Max. Többször járunk a boltba nem baj, egy kis testmozgás.


De akkor is. Feleslegesen viszünk be ennyi sz@rt a szervezetbe. Borzasztó mikor azt látom egy Auchan-is sütin, hogy az adott terméknek 6cm hosszan van leírva a recept, ami csak az összetevőket tartalmazza. Ti hogy látjátok ezt?



#ételmérgezés #emberi szervezet #élelmiszer okozta korai halál
2014. márc. 24. 18:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"Jó. Én csak segíteni akartam."


Ezt a meglehetősen bunkó hangvételű privát leveled eléggé megcáfolta.

Továbbá ki kért tőled segítséget?! Szerintem senki. Ha az étrendem módosításában lenne szükségem segítségre, akkor is egy hozzád hasonló elvakult vega lenne az utolsó akit megkérdeznék, és egy dietetikus szakember lenne az első, aki mondjuk ért is az egészséges táplálkozáshoz. Te itt nem segíteni akarsz, hanem a saját életfelfogásodat próbálod leerőszakolni más emberek torkán, aztán hisztizel, amikor nem kérünk az erőszakból.

Van több vega ismerősöm is, és tisztelem őket, de nem azért, mert nem esznek húst, hanem azért, mert egyikük sem próbálta rám erőltetni az ő életmódját, hanem kultúráltan próbálták megmutatni, hogy ők, hogyan élnek. Elhívtak vacsorára, kaptam tőlük aszalt gyümölcsöt stb. Na ez a nagy különbség ők tisztelik más emberek életmódját, te úgy terjeszted itt az igét, mint egy Jehova tanúja, kéretlenül, hívatlanul és agresszívan, úgy, hogy azt hiszed te sz.rtad a spanyolviaszt, pedig van egy olyan érzésem, hogy tized annyit nem tudsz a táplálkozásról mint én. Rendkívül antipatikus magatartás!

2014. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Szóval te vagy az a kis orvosnak készülő gyerek?:)) remélem annyiba marad az orvosi pályafutásod és inkább elmész közmunkára utcát seperni. Majd idővel remélem azt is megtudod kinek is volt igaza:)) sok sikert a nagybetűs élethez Doktor úr/hölgy :)"


Ezt a kis levélkét ide bemásolnám, ha nem baj. Aztán mindenki döntse el maga mit gondol a kérdezőről... Megjegyzem kérdező, annyi gerinc nincs benned, hogy itt válaszolj nekem nem pedig privátban?! Szép!

2014. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Szívesen talaloznék veled:) Vajon élőben is ilyen idegesítő személyiséged lehet ..?! Hm.. Mindenesetre gratulálok hogy benned viszont volt annyi gerinc hogy ezt ki tetted. Tudod.. Van az a mondás, hogy: .. Amilyen a mosdó, olyan a törölköző. Jo ejt.
2014. márc. 25. 19:06
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Bakker... itt állandóan csak a háború megy? :D A kérdésre írjátok már a választ inkább.
2014. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Horus magnus est ***** válasza:

Mert megtehetem?


Igaza volt az az egyik előttem válaszolónak, azt eszem amit szeretek, és nem azt ami egészséges. Ha csak egészségesen étkezek, még mindig ott van a levegőben, vegyszerekben, tisztasági szerekben, a munkahelyemen a sok káros anyag. A kaja amit eszek az már csak a ráadás

2014. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor mérgezzétek magatokat. Én megpróbáltam felhívni a figyelmet hogy mi lesz ennek a következménye. Jó magyar mentalitás .. Ha lúd legyen kövér .. Csak nem mindegy hogy mitől kövér az a lúd. Szó szerint :) udv
2014. márc. 26. 14:26
 17/22 anonim ***** válasza:
Köszönjük, de ennyi, nem kérünk belőle. Ha annyira zavar a dolog, akkor csinálj valami tanácsadó irodát és aki akar önként (!) megy majd be...
2014. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Rendben. Puszillak szia :)
2014. márc. 26. 15:39
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennek tiszteletére elrágcsálok egy szál répát, csak a kedvedért. ;)
2014. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

1.Bunkó vagy.

2.Az emberek maguk döntik el, hogy mit esznek. Az emberiség nem fog kihalni, csak azért, mert bemennek a mekibe és esznek egy sajtburgert. És isznak hozzá üdítőt. Nekem megengedik a szüleim, hogy azt egyek, amit akarok. És azt is eszek. És képzeld el, hogy nem vagyok elhízva. És képzeld el, hogy teljesen egészséges vagyok, szinte soha sem vagyok beteg.

3.És ha már a betegségnél járunk, akkor hadd mondjam el neked, hogy a gyógyszerek is egészségtelenek (nem mind, de vannak).

4.Nem tudom, hogy hány éves vagy, de én nem tippelnélek téged 17-nél többnek (a kommentek alapján és a dokihoz írt privát üzeneted alapján).

Foglalkozz a magad dolgával, és ne oszd az észt itt! Inkább menj fel facebookra, kampányolj, nyiss mindenféle csoportokat, és élvezd az életet. És ha majd egyszer leiszod magad a sárga földig, én majd kíváncsi leszek, hogy mit összeehettél.

Üdv: Asael

2014. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!