Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szellemet fogunk idézni...

Szellemet fogunk idézni hogyan ijeszem meg a barátaimat?

Figyelt kérdés
megbeszéltük néhány barátommal,hogy holnap szellemet idézünk.Én és az egyik barátnöm megbeszéltük,hogy megijesztjük öket de nincs ötletünk,hogy mivel.Értelmes választ kérek ,tudom,hogy szemétség de megérdemlik!

2014. márc. 24. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Ne szarakodjatok a szellemekkel, nem tudjátok, valóban mi történik a túlvilágon, senki se tudja. :D

Egyébként a szokásos beszerveztek egy plusz embert aki kopogtat meg ajtókat csapkod, hozzákötöztök pár cérnát plüssállathoz, könyvhöz, amit lerántotok a sötétben, stb. De azért óvatosan, biztos nem érdemlik meg annyira, mint amennyire gondolod.

2014. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Töltsetek le telefonra ijesztő hangokat és a naaagy esemény alatt játszátok be xd
2014. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért csak óvatosan velük.

http://www.youtube.com/watch?v=377g_73ZR4k

Hallgasd azt a storyt amit Szefi mesél. Érdekes.

2014. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne idézz szellemet! Én akkor még hitetlenként kibéreltem egy lakást. Rövidesen egy horrorrá vált az életünk. Nem csak hallottuk, hanem éreztük és többször többen is láttuk. Végül egy pokoli napon karácsony reggelén bebuktam a lakásfelújítást a kauciót és mindent és eljöttünk onnan. A poltergeist ehhez képest lepkefing volt.
2014. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!