Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ausztriában melyik a legélhető...

Ausztriában melyik a legélhetőbb tartomány? Szempontok: letelepedés, ingatlanárak, munka, vállalkozás, közlekedés, árak, megélhetési viszonyok.

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 08:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"sok pénzéhes magyar megy ki, csak csicska mindenki aki kimegy egy másik országba..."


Nesze erről beszélek,te gyűlölködsz meg lenézed akik kimennek,ráadásul még általánosítasz is a PÉNZÉHES MAGYAROK címszóösszetétel alatt,és még te vagy a nagy hazafi?Hogy lehetséges az,aki saját fajtáját is egy kalap alá vonja minden szarral,Na ezen gondolkodj el.Aztán ne csodálkozz ha valaki ezért 1x jól elkeni a pofádat!

2014. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki hozzászólt,pro-és kontra. Nem erre a vitára számítottam, nem segített, ebből nem tudtam meg többet arról, amit akartam.

A tisztánlátás végett: 58 éves nő vagyok,aki évek óta keres munkát, rendes végzettségem van(Europass) amivel ott tudnék boldogulni (van rá kereslet) -nem mosogatni mennék ki. A magas járulékok miatt a vállalkozás nem megoldás itthon.Én sem így terveztem a jövőmet még 2 évvel ezelőtt sem...

A további válaszokat ennek tükrében kérném szépen!

2014. márc. 27. 07:31
 13/15 anonim ***** válasza:
De jó, hogy amiatt az 54% os f@ sszopó miatt nem érkezik semmi normális válasz, pedig engem is érdekelt volna. De mindig vannak ilyen fogyatékkal élők akik teliszemetelnek egy fórumot. Büszke lehetsz te nagy magyar, te nagy hazafi, kár hogy olyan hülye vagy, mint egy bu zifalvi telepes cigány.
2014. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A harmadik kommentelő egy jós :D Mert kb. ma ez megy, csak más népekkel
2015. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Hááát........ én úgy látom, hogy inkább politikai ízű kommentek születtek,mint érdemi válaszok egy VALÓSÁGOS kérdésre.

(Párhuzam -a jobb megértéshez és sajnos az impotencia okaihoz is - az alábbi történet:a /valamikori/ ENSZ főtitkárhelyettestől azt kérdezték :miért nem állt ki jobban a Szervezet a magyar /56-os szabadságharc mellett, míg pl. a lengyelek mellett határozottan kiálltak ? A válasz: a lengyel delegáció ezt egységesen kérte,míg a magyarok viszont csak egymást túlkiabálva szidták egymást. Így pedig hogy álljunk ki mellettük ? KÉRDEZTE.)

Az érdemi kérdésre: Burgenland közel van, akár a napi ingázáshoz (Sopron, Kőszeg) is , főként a mezőgazdaságban és a szociális szférában érdemes gondolkodni , Bécs drága,Karintiában rengeteg lehetőség a turizmus, szállodaipar,szolgáltatásban,és jóval alacsonyabbak a megélhetési költségek is.

Sajnos elhelyezkedésnél probléma, hogy a Ausztria nagyon nyögve-nyelősen ismeri el a magyar végzettségeket.(Illetve - ha neki van szüksége rá elismeri, ha nem, akkor akadályozza.) Jó lenne, ha az EU /ha már van/ ,megkönnyítené a végzettségek kölcsönös elismerésének kötelezettségét a tagállamok (hatóságok és munkáltatók) között !

2021. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!