Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is este szerettek a legjobb...

Ti is este szerettek a legjobban édességet enni?

Figyelt kérdés

Fogyózóm amúgy, mindig minden tökéletesen megy, egészen szombat estéig (pénteken ált. nem vagyok itthon), amikor is iszonyatosan elkezdem kívánni az édességet, vagy bármilyen ételt, ami nem egészséges, és ált. meg is eszem :DD (Amúgy a többi napokon elég keveset eszek, szóval így is fogyok).


Másnak nincsenek ilyen problémái, hogy az esti filmnézés közben rohadtul enne valamit, ami egészségtelen?


2014. márc. 29. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Irigyellek..
2014. márc. 29. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem...főleg fogmosás után nem,és egyébként sem eszem sűrűn édességet.
2014. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kívánok este enni, fimezés közben meg főleg. Moziban sem szeretem, mikor mellettem harsognak, csámcsognak, ropogtatnak.
2014. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én minden este édességet ennék, és legtöbbször eszek is.
2014. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem napszaktól független a dolog...:D
2014. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak édességet... Én általában estig bírom a fogyókúrát, de akkor bezabálok mindent!
2014. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden estére van egy Lays TV Pack Fromage-om, igaz én könyvolvasás közben szoktam, fogyózni meg nem fogyózok, szerencsére képtelen vagyok hízni. :D 184cm/80kg
2014. márc. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!