Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha egy hétig kényszeresen...

Ha egy hétig kényszeresen ettem én is, mindent késő este rengeteg édességet, mennyit hízhatok és mikorra?

Figyelt kérdés
láttam már több ilyen kérdést de nem voltak egyértelmű válaszok.
2012. szept. 4. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
ha eddig koplaltál, akkor 2-3kg-ot is. ha rendesen ettél, akkor 1-2kg a max, és még plusz 1-2kg lehet megkötött víz, salakanyag, béltartalom. ha sportolsz (=gyors anyagcsere), akkor lehet megúszod fél-1 kg-mal.
2012. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyén függő, lehet hogy semmit lehet hogy egy hét alatt 1-2 kg-t
2012. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyi az a sok, hozzá mennyit mozogtál (nem csak sport szinten, hanem amúgy), meg még egy csomó mindentől.

Nekem volt egy ilyen hetem nyáron, amikor pl. hajnali 4-kor sütit ettem, nem sportoltam, barátokkal voltam. De nem híztam sokat, 2 nap múlva (előbb nem mértem) csak +1 kg volt rajtam, és az is gyorsan lement, de akkor már diétáztam, szóval nem tudom, lehet normális étrend mellett is lement volna.

2012. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!