Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet csillapítani az...

Hogy lehet csillapítani az evési kényszert? Főleg édesseget, aztán meg este egyre jobban. Későn szoktam lefeküdni, és még éjfélkor is eszem. Általában, szénhidrátot, tészta féle, süti, és szinte minden édesség. Van aki tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés

#édesség #Sok kalória.
2014. jan. 9. 18:10
 1/5 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom. Hihetetlenül vágyom minden édes dologra, állandóan. Én most úgy próbálok rajta enyhíteni, hogy megpróbálom mindenféle gyümölccsel helyettesíteni (pl. mangó vagy ananász, ilyen jó édesekkel) vagy egy gyümölcs salit összedobok, és ízesítésként natúr joghurttal locsolom meg. Szóval szerintem a kulcs a helyettesítés. Nekem ez válik be, mert nagyon szeretem a gyümölcsöket és édesek is, de nem tudom, hátha ír valaki még mást amivel helyettesíteni tudod az édességeket és nem hízol tőlük!
2014. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szomjasak vagytok:D
2014. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem bírja a gyomrom a gyümölcsöt, salátát csak a szilárd ételeket.
2014. jan. 9. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyen hülyeségeket ne találj már ki, ez szánalmas:)
2014. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hogyhogy nem bírja? Még megértem, ha pár gyümit a savassága miatt nem tudsz enni, de abból is van ami nem olyan savas. Na de zöldségeket? Azt mért nem bírja a gyomrod?
2014. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!