Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egész nap...

Mit csináljak? Egész nap megállom, hogy ne egyek édességet, de este hihetetlen módon tör rám az édesség-vágy. Van valami tipp, hogy hogy vészeljem ezt át?

Figyelt kérdés
Olyan szörnyű, ilyenkor mindig arra gondolok, hogy kárba megy az egész napi munkám. De egyszerűen megveszek az éhségtől, pedig napközben is eszek rendesen, nem éhezek, nem eszek édességet, de este...:( Vége mindennek:( Mit tehetnék?
2011. jún. 20. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt a kérdést én is kiírhattam volna. Én már orvossal is beszéltem mert most lettem cukros meg koleszterines és megemlítettem neki ezt az esti zabálhatnékot és édességfüggést. Ez lehet berögzött szokás, de lehet bioritmus, genetika stb. Én például egy éjjeli bagoly tipus vagyok. Reggel használhatatlan tök mindegy mikor fekszem le este, napközben később eszek mint mások és este vagyok aktív a végtelenségig fenn tudok maradni akkor jön a farkaséhség. Ezzel nincs mit tenni talán egy kis gyümölcs vagy saját készítésű gyümölcsjoghurt. Ez persze nem helyettesíti a csokit, sütit de több mint a semmi.
2011. jún. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is éjjeli bagoly típus vagyok:D Tavaly nyáron arra álltam be, hogy délben vagy 1 körül kelek, és hajnalban fekszem. Nem tudok mit csinálni, éjjel aktívabb vagyok. (: Főleg ezért is volt kínszenvedés a suli, amikor reggel 6-kor keltem, és este fél 11-kor feküdtem:D Viszont visszagondolva, olyankor tényleg nem voltam esténként éhes.:) Amúgy nekem este kb 6-7 óra után szűnik meg a kitartásom.. :(
2011. jún. 20. 00:42
 3/9 Vérszomjas pandamaci válasza:

"Amúgy nekem este kb 6-7 óra után szűnik meg a kitartásom.. :("


Nekem is...

2011. jún. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld fokozatosan leszoktatni magad.

Pl.: hétről-hétre:

először mondjuk minden nap annyit eszel amennyi jól esik aztán következő héten egy kicsit kevesebbet míg végül teljesen abbahagyod vagy csak nagyon minimálisat fogyasztasz. Szerintem ha kitartó vagy sikerülni fog.

Én például a harcosok étrendjét követem és este eszem, és már 3 hét alatt leadtam 4 kilót, pedig csokit is eszem. Hozzáteszem, nem edzem semmit.

2011. jún. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

01:03 Milyen a harcosok étrendje?Én nem ismerem.

Sajnos Én az éjszakai bagoly fajtából való vagyok.Sokáig fönnt vagyok mindig.Reggel meg alig tudok kelni,de hiába fekszem le időben,nem tudok aludni,csak szenvedek.Meg ennék..szoktam is.

2011. jún. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha ennétek elég szénhidrátot a nap folyamán a koplalás helyett, akkor nem lennének ilyen problémáitok
2011. jún. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én is nagyon aktív voltam esténként, kb reggel feküdtem le, s este nekem is zabálhatnékom volt. Én ezt megelégeltem s reggelente ahelyett hogy lefeküdtem volna , elmentem futni, s tornázni! s szép fokozatosan visszaszoktattam magamat. Azóta rendszeresen eszem normálisan, este nincsen zabálhatnékom s este 10 után már fent se bírok maradni s automatikusan 5-kor kelek ébresztő nélkül kipihenten s go futni! Sokkal könnyebb mint ahogy azt gondolnátok!
2011. jún. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bix ***** válasza:

aki éjszakai bagoly annak javaslom diéta mellé a normális testmozgást. 1-1.5 óra intervallumos futás mondjuk este 8 kor megoldja hogy ne tudj fent maradni éjszaka.


ez egyébként nem is egészséges, a hormonokat elég rendesen kavarja meg, ami befolyásolja a fogyást is. főiskola mellett én is éjszaka tanultam inkább, teljesen át is álltam bagolyba, de tökéletesen megoldotta az intenzív mozgás...

2011. jún. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is elég sokáig fent vagyok (hajnali1-2)szóval ismerős a dolog. nekem az vállt be hogy későn vacsorázom, este 10 körül, fehérjét és salátát.ez úgy eltelít hogy nem leszek éhes lefekvésig és nem is kívánom az édességet sem.mikor 7-8 körül vacsoráztam akkor mindig kellett valami nassolni való is később.
2011. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!