Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök, akit...

Van olyan ismerősötök, akit ha megláttok valahol, mindig reménykedtek benne, hogy nem vesz észre titeket vagy nem jön oda beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ha van, miért reménykedtek nála ebben?
2014. márc. 31. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez minden ismerősömmel van, akit nem kedvelek. Belegondolva nagyon sokan vannak. Legtöbbször a látásból ismert embereket nem szeretném látni, mert nem vagyok az a fajta ismerkedős típus. Általános témákról meg nem lehet hosszasan beszélgetni.
2014. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt, de most lett egy nő ismerősöm. Azért, mert szemrebbenés nélkül tolta a hazugságait és csalódtam benne, pedig felnéztem rá, őt tartottam a legjobb embernek. Bár igazából ez az én hibám, én nem vettem észre a változását és más embernek hittem, de akkor se tudom túl tenni magam rajta.
2014. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!