Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? 13/L

Mit gondoltok erről? 13/L

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon rosszul érzem magam és ennek több oka is van...mostanában nagyon sokat veszekszünk a szüleimmel, és teljesen kivagyok.általában azért is cs*eztetnek ha négyest kapok suliban...meg mindenkinek ugy állítanak be mint valami lusta d*g stb semmi jót nem tudnak rólam mondani..ledagadtoznak...és persze ha négyest kapok egy hétig máris nincs telefon stb..és nem engednek ki a többiekkel és tökre rosszul érzem magam tőlük. A másik dolog pedig a suli..sokszor érzem hogy kiközösítenek minket a barátnőmmel és semmiről se szólnak nekünk..amikor kimegyek a teremből rögtön én vagyok a téma h milyen bunko vagyok mivel elég rossz napjaim vannak emiatt is...pedig szerintem normális vagyok és csak azért mondják h bunko vagyok mert egyedül akarok egy kicsit lenni, mivel a kiabálásuktól már az első 5 percben fáj a fejem. Ezen kívül lehet furán hangzik de az akivel a legjobban eltudok beszélgetni,egy olyan srác akivel kiskorom ota egy suliban járok de tavaly ismertük meg egymást igazán és vele tényleg jól érzem magam attól függetlenül h azóta is sokszor szekáljuk egymást:DDDd és tényleg nagyon joban vagyunk..anyuék pedig eladták a kiskutyánkat akit pár hónappal ezelött vettünk és ezis nagyon megviselt..az elmúlt 14 évben nem sírtam annyit mint az elmult 2 évben...segítenétek? Ti mit szóltok ehhez? Szerintetek is van okokm felháborodni és sokszor mérgesnek lenni? Bocsi ha tul sokra sikeredett:/
2014. ápr. 4. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon durva,jogos a felháborodás a szüleiddel kapcsolatban.Nem próbáltál velük erről beszélni?hátha segítene:)
2014. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoktál nevetni? Az olyan jó dolog, tudod. Ha megtanulsz nem nevetni a vicces dolgokon, azzal az akaraterővel képes leszel a negatív érzéseket is meggátolni.
2014. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a helyzet az h még akkor is nevetek ha sírok../:
2014. ápr. 6. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!