Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy férfi, hogyan öltözködjön...

Egy férfi, hogyan öltözködjön úgy hogy észrevegyék?

Figyelt kérdés
milyen színekben? csak komoly válaszokat várok. :)
2014. ápr. 5. 20:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom a (le)pontozásokból, hogy ebbe a témába is, akár a családi kapcsolatokba, többségében a megsavanyodott keserű életű szánalmas nők és a meleg férfiak járnak, kivéve néhányunkat.......

Sebaj, ennyi örömük legyen az életben.

2014. ápr. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Beszarok ezen a sok gyökér emberen itt. Tanácsokat adtam, méghozzá krvára hasznos tanácsokat, mégis lepontoznak.


Segítsen akkor apátok fsza!

2014. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én szürkén öltözködöm, az ellenőr mégis észrevesz.
2014. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ádám kosztümben. Azt biztos észreveszik.
2014. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem jól néz ki a sötétkék, grafit (a kicsit szolidabb fekete), szürke, sötétbarna, mélybordó, sötétzöld a fiúkon/lányokon egyaránt. Visszafogott, mégis határozott színek.
2016. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

12/15 Egyet se búsulj! A sok gyökér meleg pontoz le. Manapság a nőies ember a menő.


Ha azt mondod amit én, hogy öltözz férfinak, akkor az nem divatos.

Azt hiszik, hogy a nőknek az jön be, ha mindenféle piros cipős rózsaszín inges tangás nőnek öltözöl.

A kérdés ott kezdődik, hogy milyen nőnek jön ez be?


Öltözz férfinak!!

Legyen a ruhád tiszta!

Ne a parfümöktől bűzölögj, hanem a "szappan" adja az alapot!

Legyenek a körmeid ápoltak! (a kosz alatta visszataszító egy nőnek)

Kelts ápolt benyomást a fejeden is!

Légy figyelmes, előzékeny!

Tudd mikor kell hallgatni!

Ne legyen neked mindig nagyobb problémád mint neki!

(Nem azért mondja el, hogy meghallgassa, hogy a te problémád rosszabb, hanem azért, hogy vigaszt találjon, és megértést.)


Ehhez nem kellenek parfümök, divatos és túlárazott szarok, meleg felszerelések.

A nők szeretnek kalandozgatni, de majdnem mindig helyre billennek, ha komolyra fordul.

Melyik igazi nő akar olyan férfit, aki többet költ magára, mint rá, vagy a gyerekekre? Az nagyon el lehet keseredve!


- Imádom a trágárság szűrőt!

Attól hogy nem engedi leírni, az még nem oldja meg a problémát, és nem törli el a létezését!

2020. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én igenis úgy gondolom hogy lehet férfiként szinesen öltözködni csak tudni kell mihez milyen szín illik. Pl. van egy kanári sárga zakóm ehhez van hasonló színű nadrágom es mondjuk felveszek fehér inget. De pl. a magenta színű garbomhoz fekete farmert veszek fel.

Nyaron monokróm fehérben vagy sárgában nyomom. Sosem hordok fekete felsőt. Nyáron főleg nem.

2023. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!