Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy férfi...

Mit tennél, ha egy férfi szerelmet vallana a feleségednek?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben is barbár megoldás ütni?
2014. ápr. 2. 08:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
85%
Eléggé. Ha a feleséged úgyis téged szeret és nem hagy el érte akkor nem tökmindegy ?:D
2014. ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon nem mindegy. A pofátlanságnak vannak bizonyos határai.
2014. ápr. 2. 08:46
 3/64 anonim ***** válasza:
96%
Igen de ezt őt minősíti. Minek bemocskolni a kezed feleslegesen? De ha feleségednek imponál hogy megversz valakit akkor nosza :D
2014. ápr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
32%

miért kéne megütni? nem a feleségedet szidta, csak szerelmet vallott neki :D

tök mindegy mit mond, nem?

2014. ápr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Nem, mint írtam nem mindegy. A szavaknak hatalmuk van. És még én letten feljelentve! Miféle gerinctelen söpredék az ilyen?
2014. ápr. 2. 08:52
 6/64 anonim ***** válasza:
96%
Ha megütötted azért meg is teheti
2014. ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
95%

Ne! Nálunk ez hatalmas veszekedésbe torkollt. Nekem vallott szerelmet egy kollégám (de lényegében csak azért, mert jóban voltunk, és egy időben azt vettem észre,hogy kerül, szinte bunkó. Megkérdeztem tőle, hogy miért, erre mondta, hogy mert belém szeretett, és inkább kerül, mert nem akar belerondítani a házasságomba). Én hülye elmondtam a férjemnek. Kiakadt, és a tudtom nélkül megfenyegette az illetőt. Amikor megtudtam, hatalmas balhé lett belőle. Kérdőre vontam, hogy ez mire volt jó, mire azt válaszolta, hogy ha ennyire viszket a p.nám, akkor menjek, aztán feküdjek le vele. Eszembe sem jutott! Lett egy hosszú mosolyszünet belőle...

Értékeld inkább, hogy elmondta. Ha akarna tőle valamit, hidd el, hogy nem mondta volna el! Ha meg nem akar semmit a feleséged, akkor minek itt hepciáskodni, és mégjobban megalázni azt a szerencsétlent. Épp elég baj neki, hogy egy férjes nőbe szeretett bele, hidd el!

2014. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
Bármikor újra megtenném. Csak azt bánom, hogy nem adtam bele minden erőmet.
2014. ápr. 2. 08:58
 9/64 anonim ***** válasza:
79%

Ha biztos vagy a feleségedben, akkor inkább örülj neki, hogy rajtad kívül másnak is tetszik és te lehetsz az a szerencsés, akivel mégis együtt van.

Primitív megoldás a verekedés, ráadásul ezzel azt mutatod, hogy nem is vagy biztos magadban, hiszen feldühít, hogy esetleg elvehetik tőled a feleséged.

Pofátlannak pofátlan, de gondolkodj a másik fejével, halálosan szerelmes lennél életed nőjébe, aki tegyük fel férjnél van, nem próbálnád meg megszerezni? Nem hinném, hogy üldögélnél és várnál, hátha majd szétmennek... Én becsülöm a bátorságáért, nem sok férfi lenne rá képes.

Persze, hogy ez neked kellemetlen, de tényleg inkább a jó oldalát nézd: jobb lenne, ha lenne egy bányarém hárpia feleséged és mindenki sajnálna téged, hogy ilyennel kell együtt élned? Legyél rá büszke. A verekedést meg felejtsd el, mert nagyon primitív és a feleséged szemében sem leszel jobb, sőt, még a végén a másikat fogja megsajnálni.

2014. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
75%
Jólvan, csak aztán nehogy az asszony fele is eljárjon a kezed ha ilyen piti ügyből elefántot csinálsz ;)
2014. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!