Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább az az érdekes a többi...

Inkább az az érdekes a többi ember számára, ha valaki átlagos dolgokat szeret?

Figyelt kérdés

Manapság már elég sok mindent lehet szeretni zenében vagy akármiben, annyiféle hobbi van, de mégis valahogy mindegyiknek van valami kis közössége, ahol érdekes a többiek számára az ember.

Viszont úgy érzem, hogy aki kívül esik ezen a "diverz tömegízlésen", az unalmas a többi ember számára. Hiába van valami érdekes hobbid, amit csak nagyon kevesen űznek, hiába van érdekes ízlésed mondjuk zenében, az emberek nagy részét nem érdekli, nem lehet senkivel elbeszélgetni róla, így csak egy unalmas ember maradsz a fura dolgaiddal.

Csak szerintem van ez így?


2014. febr. 5. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályomban is csak egy csendes lánynak tartanak az egyik padban, szinte senkivel nem beszélek, szerintem unalmasnak is tartanak, ahogy írtad, de nekem van egy hobbim, amit szeretek, és van is egy ilyen közösség, ahova eljárok, ahol kicsit bolond lehetek, ahol vannak igaz barátaim. Az ember nem lehet mindenhol a reflektorban.
2014. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mirk ***** válasza:
Miért érdekel, hogy unalmasnak tartanak-e?
2014. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én annyira kevés embert érdeklő dolgokat szeretek, hogy nincs nagyon ilyen közösség se, pláne a közelemben. Egyedül lenni (mert unalmasnak tartanak a környezetemben) pedig nem szeretek.
2014. febr. 5. 23:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz?
2014. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemcsak a hobbidről lehet elbeszélgetni másokkal, van még ezernyi más téma.
2014. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!