Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire zavar titeket, ha...

Mennyire zavar titeket, ha valaki egy rossz élményetekről kérdezget?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után szoktátok leállítani hogy hagyja abba?
2014. ápr. 22. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szoktak igazábol iylenröl kérdezni és gondomról szeretek beszélni, mert valahogy megkönnyebbülök töle. persze nem akárkinek de nekem jót tesz lelkileg.
2014. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A körülményeket meg az ilyen kisebb infókat elmondom neki.De mikor már komolyabban belemegy akkor mondom hogy hátrább az agarakkal
2014. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha barát/családtag kérdezi, akkor elmesélem neki első alkalommal. De ha ennél többször rákérdeznek, akkor zavarni szokott, mivel értelemszerűen rossz az élmény, így nem akarok emlékezni rá. Nem akarom, hogy bárki eszembe juttassa, mert néha akarva akaratlanul úgyis eszembe fog jutni a dolog, és ez a pár alkalom bőven elég. Így kb. a harmadik alkalomnál megkérem az illetőt, hogy ez kellemetlen nekem, legyen szíves ne kérdezgessen róla, ha én akarom, akkor majd felhozom a témát.

Ha pedig egy ismerős (nem barát és nem családtag) kérdezi, akkor le szoktam rázni egy "semmi köze hozzá" mondattal.

2014. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valami zavar, akkor azonnal szólok, hogy nem akarok arról beszélni (bár kevés ilyen dolog van).
2014. ápr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon, már az első ilyen kérdésére sem vagyok hajlandó válaszolni, hisz neki ahhoz semmi köze!
2014. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!