Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ugyan még nem adták le a...

Ugyan még nem adták le a magyar mozik de. Kit zavar még rajtam kívül, hogy Lokinak a Thor 2-ben tök szar a haja?

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 16:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Miután kijutott igazán megcsinálhatták volna szépen, nem kellet volna ilyen borzasan fésületlenül hagyni így egy fokkal élvezhetettlen lesz film.
2013. nov. 6. 16:58
 2/16 A kérdező kommentje:
NE SPOJLEREZZETEK !!
2013. nov. 6. 16:58
 3/16 A kérdező kommentje:

Ezt főleg a Loki fanotól kérdezem.

Legalábbis ahogy az előzetesben és a plakátokon látni lehet...

2013. nov. 6. 17:00
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszik a haja... A Bosszúállókban ugyan jobban tetszett, de akkor egy elegáns, kifinomult főgonosz volt. Itt amennyit láttunk belőle, egy x ideje abban a cellában sínylődő, melegítős őrült (nem sértés, imádom Lokit). Nem illene hozzá, ha olyan szépen le lenne nyalva a haja, mint az előző filmekben.
2013. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Persze az eggyértemű,hogy még a börtönben volt, nem volt ápolt,de miután kiszabadult renbehozhatta volna,így olyan mintha meglenne elégedve ezzel az ápolatlansággal pedig ahogy mondod kifinomult a stílusa.

Ezzel éreztethette volna hogy visszatért.


Biztos azért,hagyták így hogy jelezzék most nem ő a főszereplő.

De ennyire nem gondolni a Loki rajongókra...?!

2013. nov. 6. 18:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gondolt rá. Most őszintén, kiszabadul a börtönből, nem annyira hiú, hogy azonnal rohanjon a hajlakkért. A körülményeket se tudjuk, lehet jobb dolga is volt, mint a hajával törődni. Felkapott egy harci ruhát és mentek is, ott meg nem kérdezgetheti körbe a katonákat, kinek van hajlakkja. De mivel ebben a filmben nem ő a főellenség, akinek olyan karakteres megjelenés kéne, ezért szerintem a film készítői direkt nem csináltak neki kiálló, fényes frizkót. Egyébként nekem tetszik ez is, borzas, sötét. :)
2013. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Csak a plakáton és a börtönös jelenetekben olyan borzas,a filmben ugyanolyan lesz mint a Bosszúállókban.


Egyébként nem tudom mit problémázol ezen. Hidd el,a haja lesz a legkisebb gondja...

2013. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ez az etr akartam halli utolsó válaszoló,bááár én tényleg láttam a tven egy kis előzetes ahol még borzas volt a haja,de akkor ezek szerint az a nagyon eleje volt aztán rendbe jön :)?!


Csak óvatosan nem szertnék SPOJLERT olvasni !!


ha ezt rendes haj beállást valaki megerősiti nem kell több komentár.

2013. nov. 6. 22:04
 9/16 anonim ***** válasza:
azt olvastam hogy a végén meg fog halni, szóval tök mindegy milyen a haja...
2013. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszön b*meg kedves éjféli válszoló,hogy le se sza*tad a kérésemet és SPOJLERESZTÉL egy olyan dologot amire talán nem lettem volna kíváncsi,Loki rajongóként.


Itt sem lehet elkerülni a patkányokat...

2013. nov. 7. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!