Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az olyanról...

Ti mit gondoltok az olyanról aki kiteszi a Face-re hogy kapcsolatban van és egész nap Gyak-orol?

Figyelt kérdés
persze képpel együtt
2014. ápr. 30. 21:26
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
mit nem értesz Költőnő?
2014. ápr. 30. 21:49
 22/55 A kérdező kommentje:

a Gyak-orol azt jelenti hogy a A Gyakorikérdések.hu oldalon van

Ennyi kretén egy csomóba

2014. ápr. 30. 21:52
 23/55 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán értem hogy miért ne lehetne itt válaszolni és tanácsot adni attól hogy férfjnél vagyok? Képzeld a gyerekvállalás topicban pedig olyanok vannak akiknek még gyerekük is van. Nem tud mi ezzel a gond, nem ismerkedni vagyok itt csak tanácsot adni amiben tudok. Ez aztán nagy bűn..... Képzeld a párkapcsolatban élök sincsenek napi 24 órát együtt összebújva. Akkor vagyok itt amikor a férjem épp mást csinál vagy itthon sincs én pedig épp ráérek.
2014. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%
2db értelmes mondatot nem vagy képes megfogalmazni,de osztod a népet. Ráadásul eszedbe nem jut őt megkérdezni,pöppet érdekes..
2014. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim válasza:

"Ti mit gondoltok az olyanról aki KITESZI a Face-re hogy kapcsolatban van és egész nap Gyak-orol?"


És ha kapcsolatban van, de nem teszi ki facebookra, és úgy válaszolgat itt, akkor mi van?


"a Gyak-orol azt jelenti hogy a A Gyakorikérdések.hu oldalon van "


3 éve fent vagyok ezen az oldalon, elég sűrűn olvasom, de még egyetlen egyszer se találkoztam azzal a kifejezéssel, hogy "Gyak-orol"

2014. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
Most komolyan mi nem érthető ezen?
2014. ápr. 30. 21:56
 27/55 anonim ***** válasza:

Akkor lenne valami gubanc ha valami ellenkező nemű ismerősével chatelne "egész nap"... most azért mert szeret segíteni és érdeklődik mások iránt, és szívesen olvas sztorikat, az még nem azt jelenti hogy egy utolsó szemétláda.


nem mi vagyunk a kretének.

2014. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 Költőnő? ***** válasza:

Sajnos értettem már v kb az ötödik magyarázatod után de miután te marhaságod miatt lekreténeztél itt mkit, gondoltam rávilágítok, h nem mi vagyunk feltétlenül a hülyék, ha te nem tudsz fogalmazni.

Ilyenkor nem lekreténezni kell a népet hanem komiban kiegészíteni/megmagyarázni a kérdést.

Meg is tetted ugyan - miután lehülyéztél mkit .

2014. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

"És ha kapcsolatban van, de nem teszi ki facebookra, és úgy válaszolgat itt, akkor mi van?"

Ez a te kérdésed, ha érdekel mit válaszolnak írd ki

2014. ápr. 30. 22:01
 30/55 A kérdező kommentje:

"az még nem azt jelenti hogy egy utolsó szemétláda."

Ezt te gondolod

Az én kérdésem? mit gondoltok....?

2014. ápr. 30. 22:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!