Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon gáz dolog ha egyedül...

Nagyon gáz dolog ha egyedül járnék edzőterembe? Barátnőim nagyon nincsenek, de fogyni szeretnék. Az önbizalmam kevés, de a mozgás kell és már nem látok más lehetőséget.

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az ember egy edzőterembe edzeni jár, nem szociális életet élni, szóval nem látom a problémát.
2014. jan. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, sokan járnak egyedül edzeni, ez nem mozi. Az a gáz, ha nem fogsz tenni semmit, hogy elérd a célod. Ha pedig majd jönnek az eredmények, akkor majd megnő az önbizalmad, de senki se fitnessmodellként/testépítőként kezdi, valahonnan mindenki elindult.
2014. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor megyek én is egyedül, meg szinte mindenki egyedül jár.

Jobb eredményt tudsz elérni sztem egyedül.

2014. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

ha sétálsz a szabadna 40 perceket, tökéletesen elég, sőt


úgyis a kaján van a hangsúly

2014. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Egyedül is lemennél?


Nagy az elkeseredés látom :(


Nem kell terembe menni mozgáshoz, fogyáshoz meg egyél JÓL, mert edzőteremben is hízhatsz ha úgy eszel.

2014. jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne gáz? Ez olyasmi, amihez nincs szükség társaságra...

Meg alapvetően semmihez nincs, ugyanis ott helyben is lehet ismeretségeket szerezni. Speciel én utazni is egyedül szoktam, aztán helyben szerzek mindig barátokat.

2014. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz :) Sőt....
2014. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!