Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire tudod befolyásolni a...

Mennyire tudod befolyásolni a párod?

Figyelt kérdés
És ha tudod miben? Büszke vagy erre?
2014. máj. 4. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem most nincs párom, úgyhogy az előző kapcsolatomat írom le, hogy teljes mértékben tudtam befolyásolni. És ez szakítási okká nőtt.

Mert ugye nő vagyok, és valamilyen szinten elvárnám azért, hogy a pasi is döntőképes legyen.

De a volt párom az a papucs típus volt és a közhiedelemmel ellentétben ha van tartásod akkor az nem jó. Elvártam volna tőle, hogy legyen döntése, véleménye, de neki mindig az volt jó ami nekem. És hát így mindig az volt amit én akartam. És ez egy idő után baromi idegesítő. Hogy bármit megkérdezek tőle, egyből jön ez a "legyen az amit te szeretnél". Annyit nem tudott eldönteni, hogy együnk valamit, vagy ne.

Tehát konkrétan én irányítottam a kapcsolatot, és őt is. Rossz volt. Alapjáraton domináns típus vagyok, de egy kapcsolat szerintem úgy jó, ha a felek egyenlőek. Ő nem volt hajlandó erre. Vége lett...

Azt nem tudom megmondani, hogy büszke vagyok-e rá, mert végül is, nem csak én irányítottam, hanem ő is képtelen volt véleményt nyilvánítani/ellent mondani.

2014. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nem a befolyásolás kifejezést használnám. Nekem az túl pejoratív. Inkább eltudom fogadtatni bizonyos esetekben az én nézetemet. Mindent megbeszélünk, ez nem büszkeség kérdése.
2014. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!