Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenképp gond, ha valaki...

Mindenképp gond, ha valaki szereti bebiztosítani magát?

Figyelt kérdés

Mindenhol CSAK negatívumként hallom, ellenben nekem ez a természetes.

Nekem nem megy az a hozzáállás, hogy majdcsak lesz valahogy.


2013. okt. 13. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

attól függ miről van szó

konkretizálj, éppen mitől borult a bili!

2013. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosabban miben? Részletesebben,mert nem vagyunk médiumok,azaz gondolatolvasók............
2013. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mindenben.


Inkább 10 perccel előbb megyek a vonathoz, nem utolsó pillanatban tanulok, végiggondolom az időbeosztásomat... De akár hogy mit csomagolok..

Meg tényleg MINDENBEN, nagyobb dolgokban is

2013. okt. 13. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
ja értem .Ez nem gond.Ilyentéren én is ilyen vagyok.Csak sulyosabb est vagyok.Mert én képes vagyok 1-2 órával is hamarabb indulni.
2013. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ezek elég hasznos dolgok szerintem..

én vonattól 2 percre lakom, gondolhatod mikor indulok el..:D a héten még a kapun belül voltam, mikor láttam, hogy húz be... mehetett a sprint:D

ha meg máshol alszom, prímán kihagyok valamit (fogkefe, pizsama..)

szerintem praktikus vagy:D

2013. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gond, csak így nem a jelenben élsz, és elszalasztod az élet gyönyörűséges csodáit észrevenni, ami az emberek nagyon durván nagy százalékára igaz, mert ez a célja az embereket irányító hatalmaknak itt a földön, hogy egyfolytában félelemben tartsák az embereket, mert minden negatív megnyilvánulás tulajdonképpen félelemből ered azaz, hogy nem az életet igazából működésbe hozó erő irányít ami a szeretet.
2013. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom olyan, mint Te, én meg pont az ellentéte. Ő a nyugodtságomat irigyli, én meg a precizitását, de hogy egyik jobb vagy rosszabb a másiknál, azt szerintem nem lehet kijelenteni.
2013. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 6/7

Pont ezt hallom máshol is, és pont ez az, amivel nem tudok egyetérteni.


Aki bebiztosítja magát, az is a jelenben él, csak néha a jövőbe tekint. Nemcsak a jelenben él, nem a vakvilágban él, nem a szerencsére vár, hanem bebiztosítja magát.


Szerintem nem feltétlen nyugodtabb az, aki többet épít a szerencsére, lehet, hogy hatalmas stresszt él át, csak kifelé nem ezt kommunikálja. Ugyanakkor aki bebiztosítja magát, lehet halál nyugodt, mert tudja, hogy amit tehet, már megtette, innentől nem rajta múlik.

Lehet az a spontán viselkedés valaki számára, ha bebiztosítja magát - mert ez fakad a lényéből - és lehet az a görcsös, ha azért sz** le valamit, mert "azt mondták, hogy a jelenben kell élni".


És nem hinném, hogy valami titokzatos szépség mellett mennék el, mert elég sok szépet észreveszek így is. :)

2013. okt. 14. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!