Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyeginhez saját befejezés,...

Anyeginhez saját befejezés, sürgős?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nem voltam suliba kórház miatt jó sok ideig, és a magyar tanárom írt egy üzenetet.Az Anyegint kellene befejeznem.Írt róla pár sort jegyzet szerint, de befejeznem nekem kellene.Tudnátok segíteni? aki esetleg olvasta,hogy mi volt a végén?



Annyi a vége, hogy Anyegin és Tatiana több év után találkoznak, és rájönnek, hogy ők rontották el a dolgokat, de már T. egy hercegnél férjnél van.


És ekkor belép a herceg...


Bocsi, Tatjána.

ennyit írt vázlatul...hogyan lehetne folytatni? kérlek segítsetek !



2014. máj. 8. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
A megöli a herceget, majd véletlen Tatjánát is. Bánatában magával is végez. Ahogy lecsukja szemeit, fölébred, mert az egész csak egy álom volt! A valóságban Anyegin a herceg és boldogan él Tatjánával! Két gyerekük is van. Sziámi ikrek.
2014. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget mint amit az első írt...

Miután Anyegin megölte Lenszkijt, Tatjana fel költözött a nagy városba (ha jól emlékszem Szentpétervárba). Pár év múlva Anyegin is oda költözött. Anyegin és Tatjana ott találkozott egy bálban, ahol Tatja na férje előtt, T. herceg előtt úgy viselkedtek, mintha nem ismernék egymást. Miután kettesben maradtak Tatjana elmondta Anyeginnek, hogy még mindig őt szereti de nem fogja elhagyni a férjét miatta. És ez a vége.

2014. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az irodalom tanáromnak az első válaszát írtam le, és megdicsért...szóval igen :D tényleg "nagy hülyeség"
2014. máj. 9. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves második! KITALÁLT befejezés kellett, nem a valós!
2014. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor én kérek elnézést! :) Érdekes feladat....
2014. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!