Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utalják a gazdagokat?

Miért utalják a gazdagokat?

Figyelt kérdés
Nekem is van pénzem, igaz szórom is. DE boldog vagyok vannak barátaim meg minden. Mégis kapom a negatívot néha.
2014. máj. 8. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert elég sokan nagyképűek, önteltek a gazdagabbak közül és sokan csak beleszületnek a vagyonba, de mégis úgy felvágnak vele, mintha ők tettek volna érte bármit is. Persze az irigység is elég fontos tényező.
2014. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem a gazdagokat utálják, hanem azokat, akik éreztetik másokkal, hogy ők bizony gazdagok/gazdagabbak (felvágnak márkás cuccokkal, kicikizik akinek nincs) és mindenkihez úgy állnak, hogy "gazdagabb vagyok nálad".
2014. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok gazdag ember abban a tévhitben él, hogy értékesebb másoknál, és ezt környezetével érezteti is. Emiatt kialakul egy ilyen kép a szegénye(bbe)k körében róluk, és már eleve negatívan állnak hozzá mindenkihez, akinek valamiért több pénze van. Erre rátesz egy lapáttal az irigykedés is.
2014. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ismertem egypar gazdag gyereket , bár mondjuk x-nek az apja tisztességesen dolgozott a pénzért és nem voltak Multimilliárdosok de "X" nagykepubb volt mint "Y" akinek az apja maffiozo volt és 6x gazdagabb. ( Y-nál normálisabb gyerekkel nem talalkoztam) Sokan irigykednek de ha valaki felvág az anyagi helyzetével akkor megérdemlik a szidalmat...
2016. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!