Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utál a saját apám?

Macskox77 kérdése:

Miért utál a saját apám?

Figyelt kérdés
Teljesen kiborit.Mindenbe beleköt,azt nézi hogyan piszkáljon,és mivel.nem egy házban lakunk,de nem messzire 1mástól.Leskelődik utánam,beleszól az öltözködésembe.Nme mehetek sehova,mert akkor már biztos azért megyek.Én már ezt nem birom.Van gyerekem a nevelésébe is beleszól,sőt a gyereket is megpróbálja ellenem hangolni.Én már igy nem akarok élni.Nincs senkim,elváltam..nem tudom mihez kezdhetnék? Segitsetek!
2013. szept. 23. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert vannak ilyen tahó, gyökér apák.

Enyém is milyen, mintha élvezné, hogy tönkrevághatja az önbizalmamat, utána meg azért ordít velem, mert nem merek semmit...

2013. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kivitelezhető, elköltöznék messzire és legalább átmenetileg megszakítanám vele a kapcsolatot. Előtte pedig megkérném, hogy ne is keressen, mert nem vagyok rá kíváncsi.
2013. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Azért mert látja,hogy van akivel ezt tegye. Légy határozottabb és állj ki a magad igazáért ne hagyd,hogy tönkretegye az életedet. Ha a gyereked látja,hogy pityeregsz meg gyáva vagy akkor előbb utóbb hini fog a nagypapának és akkor már tényleg egyedűl maradsz.

Vagy pedig nézz egy társ után aki rendbeteszi majd az apádat.

Van megoldás,csak tenni is kell érte valamit.

Remélem sikerülni fog!

2013. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

"Azért mert látja,hogy van akivel ezt tegye."


Szóval ha a környezetedben van egy ember, aki a földön fekszik, akkor neked teljesen természetes, hogy elkezded őt rugdosni. Pláne, ha a saját gyerekedről van szó.


Érdekes gondolkodásmód ez, szerintem soha nem fogom megérteni...

2013. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nemko77 ***** válasza:

Te se csak azért vagy itt, hogy kötekedj úgy látom. Nem magából indult, csak arra utalt, hogy vannak ilyen emberek... Tahók, ahogy te is.


Tényleg az a legjobb amit tehetsz macskox, hogy elköltözöl és megmondom kerek perec neki, hogy hagyjon téged békén, nem vagy rá kíváncsi, amíg nem képes normális apaként viselkedik ne is keressen téged.

2013. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!