Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha a pasi kijelenti hogy övé a ház, és ha ott laksz akkor az ő szabályaihoz kell alkalmazkodnod, vagy ha nem tetszik valami akkor mehetsz a francba?

Figyelt kérdés

Történetesen nem ilyen egyszerű a helyzet. Mindenki éli világát, de nap mint nap találkozunk, és vannak közös programos, teendők, közösen tervezzük az életet. De ha valamire megkérem, hogy ezen vagy azon változtasson, aki olyan kijelentést tesz, hogyha nem tetszik valami, akkor lehet keresni mást, vagy élj ott ahol akarsz. Pl olyasmire kérem meg, hogy: változtasson egy idegesítő szokásán. Vagy kicsit komolyabb dologra is megkérem, és akkor is hasonlóan reagál. Kijelenti hogy ő az úr a háznál.. stb.

Én 22 ő 30. Szerintetek mit tegyek??


2010. nov. 22. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Egy normális kapcsolatban működik a kommunikáció, nálatok nem. Én szakítanék, ez a pasi nem szeret téged igazán.
2010. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2éve lakik nálunk a párom és soha a legkomolyabb veszekedésnél sem vágnám ezt a fejéhez.

Szerintem bunkóság ilyet mondani,főleg ha valamiről nem akar beszélni akkor ezzel elcsitítani/zsarolni téged.

Tudod mit csinálnék a legközelebbi ilyen kijelentésénél?

Még utoljára lefeküdnék vele,hogy tudja mit hagyott ki aztán"Édesem élj boldogan akkor a lakásoddal"

Persze van amikor nem könnyű a helyzet,mondjuk ha nincs hová menned:S

2010. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
SOHA ne költözz a házába.
2010. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én két éve vagyok együtt a párommal, egy házban lakunk(az övében) és egyetlen egyszer sem mondott ilyet nekem. Ha így beszélne velem, egyből itt hagynám, te tudod mit teszel,de én a helyedben ne mennék oda...

20/L

2010. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!