Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha a pasi kijelenti hogy övé a ház, és ha ott laksz akkor az ő szabályaihoz kell alkalmazkodnod, vagy ha nem tetszik valami akkor mehetsz a francba?

Figyelt kérdés

Történetesen nem ilyen egyszerű a helyzet. Mindenki éli világát, de nap mint nap találkozunk, és vannak közös programos, teendők, közösen tervezzük az életet. De ha valamire megkérem, hogy ezen vagy azon változtasson, aki olyan kijelentést tesz, hogyha nem tetszik valami, akkor lehet keresni mást, vagy élj ott ahol akarsz. Pl olyasmire kérem meg, hogy: változtasson egy idegesítő szokásán. Vagy kicsit komolyabb dologra is megkérem, és akkor is hasonlóan reagál. Kijelenti hogy ő az úr a háznál.. stb.

Én 22 ő 30. Szerintetek mit tegyek??


2010. nov. 22. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2010. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nálam ez nem lenne kérdés.Otthagynám,hogy pislogni se lenne ideje.
2010. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
De gáz! Na velem ezt nem játszaná, az is biztos! Öntelt kötsög
2010. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gáz! Minek néz téged? Kexpartnernek csak? Azért ilyent én soha nem mernék a páromhoz vágni, mégha így lenne, hogy nélam lakna. Azért legyen embersége már!
2010. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De mit csináljak ha nagyon szeretem??

Nem sokszor fordul elő ilyen, mert általában jól megvagyunk, próbálok hozzá alkalmazkodni, kedves lenni. De ha megkérem valamire, és azért nem k..va nagy dolgokra akkor ilyeneket mond és ez nagyon szarul esik... :S:S

Viszont furcsa módon a ház szépítgetésénél meg nagyban ad az én ízlésemre, jóformán minden lehet úgy ahogy nekem tetszik. Meg ha beszél, akkor is úgy beszél rólunk hogy: mi vagy miénk... (előttem is igy fejezi ki magát meg mások előtt is)

De most akkor mégis miért van az hogy néha igy bevadul??

:(

2010. nov. 22. 17:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom te szépen kérted, ő viszont csak ilyen egyszerűen a lelkedbe gázolt, szerinted szeret téged? Mert ha igen, akkor igencsak másként látja a világot. Ha nem tud ezen változtatni (azért ha együtt maradtok, akkor mégis előbb-utóbb közös ház lesz, meg tegyük fel, ha lenne gyerek, akkor annak is ezt mondaná?), hagyd ott mielőbb, ha valamit másként láttok, akkor azt szépen is meg lehet mondani a másiknak, így nem beszélünk azzal, akit szeretünk. Nem vagy a rabszolgája, és mi lesz így később? Az ő háza, és majd mindent megmond, hogy mit hogyan csinálj? És ha a te házad lenne, vajon elviselné az egója, szerintem túl domináns a pasid, ami rossz előjel.
2010. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem alkalmas hosszú távon párkapcsolatra.Lehet,hogy ad az ízlésedre,de szerintem inkább eddig nem mondtál olyan dolgot,ami nagyban különbözött volna attól,amit ő is akar.Ha valamit pedig teljesen másképp lát és másképp akar,akkor neked hallgass a neved,mert azt mondta.Ilyen emberrel nem lehet egyezkedni,kompromisszumokat kötni.Azt is erősen megkérdőjelezem,hogy ő konkrétan téged minek tart.Egy szép kiegészítőnek az életében?Mert nő is kell a házhoz? Vagy tényleg társnak? A "mert szeretem" gyenge kifogás,ami mögé bújsz,hogy ne kelljen szembe nézned a valósággal,amit te is érzel,hogy már most romos.
2010. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Félreérted. Neki tökre más az ízlése. Az enyém sokkal trendibb, modernebb. Most tartunk ott, hogy vesszük a cuccokat a házba, és mondok kb 2 okot, hogy szerintem miért jobb a másik, és aztán azt mondja hogy jó ő nem bánja akkor legyen az. És igazából már semmi kedvem vele elmenni vásárolni. Mindig kérdezget hogy na, szerinted?? És már NÉHA semmi kedvem az ŐŐŐŐ házára időt pocsékolni mert mondom minek?? Eddig is egy csomó időm elment vele, de úgysem érzem egy picit sem magaménak :S:S
2010. nov. 22. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Egy kapcsolatban alapvetően fontos, hogy mindkét fél idomuljon a másikhoz ha kell.

Itt viszont csak te idomulsz, vagyis ez a kapcsolat nem működőképes.

Vagyishogy az, de valaki szenvedni fog, és az nem vezet semmi jóra.


Beszélj a férfivel, mondd meg neki, hogy néha neki is be kell adnia a derekát, különben ez nem fog menni. Ha erre az a válasz, hogy nem, akkor menj és keress valaki mást.

2010. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, de ez nem normális kapcsolat. Ha valakit szeretnünk akkor kompromsszumot kötünk és ha valamiben mégsem sikerül akkor megbeszéljük a dolgokat. Én is így vagyok vele, mint te csak nálam annyi a különbség, hogy tudunk együtt élni a másikkal. Még akkor is ha nem mindenben értünk egyet. Először próbálkozz ennek a helyzetnek a megbeszélésével vagy ha nem jutsz dűlőre vele akkor szakítanod kell. Még akkor is ha most fájdalmas lesz, mert ezt hosszú távon nem lehet elviselni és még rosszabb lesz. 30/N.

2010. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!