Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kárpátiáról?

Mi a véleményetek a Kárpátiáról?

Figyelt kérdés

Szerintetek a Kárpátia mennyire számít, revizionista, soviniszta, rasszista, közösségellenes, szélsőséges "náci" zenekarnak?

A válaszotokat indokoljátok meg, akár dalszöveg, akár interjú idézettel, vagy amivel tudjátok ...



2014. máj. 21. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Könnygáz marja torkomat,

sállal fedem arcomat"

Nekem csak egy a sok közül,de a zenéjük jó.

2014. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Szeretem a zenéjüket, mert elég igényes, és tulajdonképpen kulturált formában adja elő a mondanivalóját.


A rasszizmustól meg nácizmustól meg elég messze állnak...ha igazi primitív rasszista náci zenekart akarsz hallgass Divízió 88-at.

2014. máj. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy bizonyos szinten revizionista es soviniszta is. Viszont kicsit sem tartom rasszistanak, nacinak vagy akar kozossegellenesnek, inkabb buzdit az osszefogasra, Mo. tortenetet meseli el, van Trianonnal kapcsolatos szamuk is, stb. Nem tamasztom ala konkretan -jelenleg telefonrol irok, ugyhogy az ekezetekert is elnezest- , hallgass bele 1-2 szamukba. :))
2014. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, és vállalható, egyes tényleg szélsőséges zenekarok ellenében.
2014. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem kedvencem a Kárpátia!
2014. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekem is a Kárpátia a kedvencem.Jó és szerintem fontos a mondanivalója.Átgondolt a szövegük.Szerintem egyáltalán nem náci.
2014. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A legjobbak :) Kedvenceim, imádom őket :)
2014. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Imádom őket! Tisztelet a bandának!


"Hol vagytok, Székelyek? E földet bíztam rátok!

Eel vették tőletek, másé lett hazátok!"

2017. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!