Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az oka?

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Régebben kavartam egy sráccal, de csúnyán kitolt velem, összevesztünk. Többször próbáltunk békülni, de újra és újra hátbadöfött, gyakran ok nélkül. Már nagyon haragszom rá, látni se bírom. Az elmúlt 2 éjszaka vele álmodtam, olyat, hogy együtt vagyunk, és jó álmok voltak. Tudom, hogy túl vagyok rajta, mert sosem volt komolyabb a dolog. De mégis mi az oka ennek?
2014. máj. 23. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kitolt veled még mindig ragaszkodsz hozzá, illetve azon részéhez ami tetszett benne, és lévén eddig csak benne láttad meg azokat a tulajdonságokat amiket szeretsz így az ő képe jelenik meg a tulajdonsághoz kapcsolva.
2014. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az álmok néha a vágyat mutatják. Lehet, hogy még külsőre vonzódsz hozzá, ha belsőleg nem is. Egyébként meg az álmok nem mindig azt mutatják, ami a valóság. Például az álombéli halál nem halált jelent. Sőt. :)

Ja, meg ha sokat gondoltál rá(ha csak utálatból is) azért is lehet.

2014. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!