Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg tudom győzni a szeretteime...

Meg tudom győzni a szeretteimet, hogy jobb nekem, ha meghalok?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy fájjon bárkinek is, de ha elbeszélgetek velük, akkor talán ha felkészülnek rá lelkileg, akkor nyugodtabbak lesznek, hogy nekem ez így jó. A konkrét okot mondjuk nem szeretném elmondani nekik, nem akarok senkit belekeverni.

2014. máj. 26. 09:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
47%
A 116 111 es hívószám az egész országból, bármilyen vezetékes - vagy mobiltelefon hálózatból, éjjel-nappal ingyen hívható!
2014. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
52%
Semmivel. Ez lehetetlen küldetés!
2014. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem lehetsz meggyőző az érvelésed, ha ők sem és te sem találkoztál még olyannal, aki arról számolt volna be, hogy milyen hoppáré jó buli volt meghalni.
2014. máj. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Engem sem tudnál meggyőzni semmivel, pedig nem ismerlek.
2014. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
24%

Egyedül neked lenne jó ez, mert megszűnnél létezni, de anyukád aki szenvedett veled 9 hónapot, megszült, majd nevelt X évig, avagy apád ki szintén azért dolgozott hogy eltartson... Úgymond a haláloddal ellopod az ő életüknek jelentős éveit is.


Erre pedig nincs magyarázat.

2014. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
52%

Engem csak akkor tudnál meggyőzni (tudna bárki), ha valamilyen gyógyíthatatlan betegség végstádiumában lenne, és már a fájdalomcsillapítók se segítenének. Vagy olyan betegsége lenne ami miatt már a wcre se tud kimenni, vahy tudná, tudnánk, hogy valami agyi hiba miatt hamarosan súlyosan elbutul (olyan lesz mint egy fikusz), és mindegyik eset végleges.


De ha csak bedepiztél akkor biztosan nem, akkor keress inkább egy pszichológust, és gondolkozz el azon hogy milyen lehet azoknak az embereknek, és a családjaiknak akikről fentebb ìrtam...

A lelki, vagy akármilyen más problémából van kiút, csak meg kell találni, tenni kell érte.

2014. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem fog működni, mert nem arról kell meggyőzni őket, hogy neked jobb lesz, hanem hogy nekik nem fog fájni, ha elveszítenek. Hiába lesz neked már jó, a szeretteidnek akkor is fájni fog, ha nem leszel velük, amikor nekik lenne szükséged rád boldog vagy nehéz helyzetekben, életük nagy pillanataiban.
2014. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

Nézd, nem meggyőzni kell őket, hanem segítséget kérni vagy távozni. Én azt javaslom, hogy inkább az előbbit tedd.


Az élet-halál kérdése nem érvek kérdése. Ha szeretnek, akkor úgyis félig belehalnak, ha távozol, ha pedig nem, akkor hiába teszed az agyadat és hiába reméled titokban, hogy ha meghalsz, akkor majd a sírodra borulva fognak zokogni...nem, nem fognak. Akit nem szeretettek élve, azt nem szeretik holtában sem.


NE ZSAROLJ MÁSOKAT, HANEM KÉRJ SEGÍTSÉGET, DE AZONNAL!!!

2014. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Téged apád, anyád, tesód stb. mivel tudna meggyőzni, hogy jobb, ha meghalnának? Légyszi válaszolj erre (magadban), aztán gondolom rájössz a saját kérdésed válaszára is.
2014. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Hívd fel a lelkisegélyt!

[link]

2014. máj. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!