Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudok...

Mit tegyek ha nem tudok boldog lenni?

Figyelt kérdés
nem tudok boldog lenni, félek az emberektől, félek attól hogy beszélnem kell velük...
2014. máj. 28. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Félek az emberektől, a bogaraktól, a labdáktól, a kutyáktól. És mégis boldog vagyok amikor nem gondolok arra amikor szavakkal bántanak. Rendben lehet hogy naponta 2x-szer is sírok de addig boldog vagyok. Hogyan oldd meg? Figyeld az embereket, mire hogy reagálnak és nem fogsz félni tőlük. De ezt sem muszáj. Viszont mindenféleképp adj hálát annak aminek akarsz azért ami jó történt veled aznap.
2014. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából a legnagyobb baj az, hogy komoly önértékelési problémákkal küzdök, amiket fogalmam sincs, hogyan tudnék leküzdeni, egyre rosszabb a helyzet, egyre nehezebben maradok meg emberek között, egyre jobban bezárkózok és nem akarom ezt, nem akarok ilyen lenni. De ha kimegyek, fura érzésem lesz, mintha mindenki engem nézne vagy lenéznének.
2014. máj. 28. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichodoki.
2014. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Agorafóbia?

Minél előbb menj pszichológushoz, mielőtt még rosszabb lesz a helyzet.

2014. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el kasszásban a tescoba, 1 nap alatt elmúlik ez a félelmed.
2014. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!