Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyi lenne az élet?

Ennyi lenne az élet?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és ahogy bele gondolok az életbe csak arról szól hogy majd egyszer meghalok addig meg itt kell csnálgatnom a dolgaimat.

Valahogy nem hiszem el hogy ennyi minden amire képes vagyok. Így egy teljesen unalmas dolog az élet és nincs is sok értelme.Egy körforgás része ként szenvedünk.

Ahogy vissza gondolok mennyire jó volt mikor teljesen tudatlan gyerekek ként nem gondolkodtam ilyesmiken.

Igazábol nincsennek problémáim az életben jó tanuló vagyok,vannak barátaim,minden hétvégén van mit csinálni,szabad időmben sokat biciklizek.



2014. máj. 28. 22:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 28 éves, mindenem megvan, külföldön élek, szép autó, jó munka, pénz a bankszámlámon. De ezekért mind én magam dolgoztam meg! Sokszor érzem azt, hogy nem bírok ennél többet megteremteni, és ez a az érzés szinte megöl... Érzem hogy kihasználtam már a saját határaimat, és ENNYI. Hálás vagyok az életnek, de ennél több már nekem nem jut.
2014. máj. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az élet ELÉG szép lehet, ha megvan hozzá a hozzáállásod! Izgalmas, gyönyörű, magát igazoló, magáért élni érdemes az élet, ha valaki jól tudja élni! Az viszont egyértelmű, hogy az ember a legjobb hozzáállással is nagyban kiszolgáltatott sokszor a környezetének, a társadalomnak, stb.
2014. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Óóó, már 16 évesen ilyeneken agyalsz? Ekkor még tele voltam tervekkel, ambíciókkal, hogy elvégzem ezt, megcsinálom azt, stb., voltak célok. Na majd ha elkezdesz dolgozni, és bekerülsz a mókuskerékbe, akkor fogod értelmetlennek tartani igazán! :D

Egyszer próbáltam kiszámolni, mennyit is "élünk" igazán. Levontam az alvást, a munkával töltött időt (ha az nem a hobbid), a munkába járást, és egyéb kényszerú rossz dolgokat. És siralmas eredmény jött ki. Napi pár óra csal, amikor tényleg azt csinálhatsz amit akarsz, pedig végül is az lenne a rendes élet.

2014. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!