Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti becsapva...

Fiúk, férfiak! Ti becsapva éreznétek-e magatokat, ha barátnőtökről kiderülne, hogy transznemű, és biológiailag férfi?

Figyelt kérdés
És mennyire befolyásolná a kapcsolatotokat, hogy át van-e operáltatva, vagy sem?
2014. máj. 31. 18:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt most komolyan kérdezted? Remélem nem.
2014. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
Zavarna mert így hogy a fenébe lesz gyermekünk? Szépen a kapcsolatunk ellanyhulna, és barátsággá mérséklődne. Ez van.
2014. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdezem.


Csak amiatt zavarna, hogy nem lehetne közös gyereketek?

2014. máj. 31. 19:13
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
fúúúj bazze, neked mi bajod van? Nem tökre örülnék neki... Mi van az emberekkel manapság?
2014. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jut az a Family Guy rész, amikor Quagmire apja átoperáltatja magát nővé, majd a mit sem sejtő Brian megdugja. És amikor kiderül, akkor ez a reakció:

https://www.youtube.com/watch?v=sNrx3dIfO6A

2014. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem világos. Most nőnek született, de férfinak érzi magát, aki a férfiakat szereti? Ha eddig szerettem, ezután is fogom, de ha farka lesz, akkor nem tudom, hogy azután csak barátság lenne, vagy megmaradna-e a párkapcsolat is. Mert ez azután derülhetne csak ki, hogy a műtét megtörtént. Egyébként emberileg a hozzáállásom semmit sem változna.
2014. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Barát-barátnőről van szó, vagy párkapcsolatról?

Ha barát-barátnő, akkor nem változik semmi.


Ha párkapcsolatról, akkor vége a dolognak. A nőkhöz vonzódok, és onnantól hogy kiderül, farka volt/van, én nem tekintem nőnek. A vonzódás agyban dől el, és ha tudom róla, hogy ő nem nő, akkor annak annyi.

Nem lennék vele gonosz, vagy bunkó, elmondanám amit kell, aztán barátság még maradhat.


Az őszinteség amúgyis fontos szerintem egy kapcsolatban, akármennyire is fél a dologtól, szerintem illendő lenne már akkor elmondani a dolgot, amikor alakulgatni kezd a kapcsolat.

2014. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően magamban is keresném a hibát, hogy mi a bánatért nem tűnt fel. :D
2014. jún. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
40%

Igen becsapva érezném magam, meg verném a falba a fejem, hogy orvostanhallgatóként nem vettem észre a jeleket. A kapcsolatunkat pedig annyiban befolyásolná, hogy soha többé nem akarnám látni az illetőt, egyrészt, mert becsapott, másrészt pedig mert rohadtul nem értek egyet az ilyen beavatkozásokkal.

Ez alól a biológiai interszexualitások (pl. Morris szindróma) kivételt képeznek. Abban az esetben, a hölggyel lehet, hogy továbbra is folytatnám a kapcsolatot, és a fő problémám az egész dologgal csupán a meddőség lenne.

2014. jún. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
34%

Orvostanhallgatóként van még mit tanulnod.Elég korlátolt vagy.

Az interszexuálisoknál nem tekinthető egy csoportba ez a műtét.Ugyanis ott az egyik nem tartozékait eltávolítják,de van egy másik teljesen ép.

Még a transzneműeknél teljes átalakításra van szükség.

Amúgy neked nem is kell egyetértened ezzel,mivel erre pszichológusok adhatnak engedélyt,akik kivizsgálják,hogy a kérelmező valóban transznemű-e.

Tehát egy szívsebésznek vagy agysebésznek,vagy legyen az más(nem tudom te milyen területet válaszottál) semmi rálátása nincs erre a területre.

2014. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!