Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy olyan ember,...

Szerintetek egy olyan ember, aki néhány hetente haverokkal elszív egy füves cigit, az megérdemli a börtönbüntetést?

Figyelt kérdés
De most őszintén. Ha rajtad múlna, börtönbe zárnál egy ilyen embert?

2014. jún. 5. 16:16
1 2
 11/17 anonim válasza:
3%
ROHADJON ÉLETE VÉGÉIG A BÖRTÖNBEN!!!!
2014. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mivel nem tisztem kimenteni a saját maga készítette börtönből, nem zavarnám, hadd csinálja, míg max röhögünk rajta. Azért ha kezd baj lenni, vagy ha ismertem előtte, és akkor még szerethető volt, aztán meg nem, akkor lehet, hogy megfontolnám, hogy értésére adom ahhoz elég óvatosan, hogy ne vegye bántásnak, de ahhoz meg elég színesen, hogy betépve is tudjon merengeni nagyokat rajta.
2014. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Grielean ***** válasza:

"Az ember nem azért van, hogy szolgálja a társadalmat. A társadalomnak kéne szolgálnia az embert."

Bocsi az offért, csak ehhez szólnék hozzá. Ugyanis a társadalmak épp annak okán alakultak ki, hogy az emberek nagyobb csoportokban élve segítették egymást és a közösséget. Szóval egy társadalom is csak akkor szolgálhatja egyenlően mindenki érdekeit, ha mindenki előbbre valónak tartja a közösség érdekeit a sajátjánál.

2014. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 dferi001 válasza:
5 válasz korrekt!aki a masikat itél annak orvos kell hmm ado tb mindenki ojan jol tudja és ha nem kellene orvos aztmondanák h a adodat elkoltsuk a vasutra vagy rendorre tök mindegy az ado nem illik ide a vilah nem eggy nato bázis h mindenki tokéletesen eljensvajcba mindenki tolja szinte semmi gond nincs melo van és fizetés is még rendoroketis lattam tolni...
2014. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 dferi001 válasza:
A hibakert bocs a telo sz...
2014. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nem lehet kivételezni. Meg kell szüntetni a drogokat minden áron!
2016. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
#16 Nem látok rá sok esélyt az elmúlt 100 év próbálkozásait tekintve az ügyben. Egyáltalán nem hatékonyak a jelenlegi módszerek, elképzelhetetlennek tartom hogy ne dekriminalizálják a drogfogyasztást a jövőben. Azokat az erőforrásokat amiket jelenleg egyes fogyasztók börtönbüntetésére költ az állam fordulhatna prevencióra, segítségre azoknak akiknek szüksége van rá. Kíváncsi vagyok mennyi időnek kell eltelnie hogy rájöjjön a világ hogy nem kéne azt a módszert erőltetni aminek kb semmi értelme, eredménye nincs.
2021. máj. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!