Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni ebben a...

Mit lehet tenni ebben a szituációban, hogy ne veszitsem el a munkám?

Figyelt kérdés
Étteremben dolgozom, összesen 6db alkalmazott van velem együtt a többi a tulaj család tagja! 2testver fekszolgalo, fonok szakács, apja-anyja takarít és pultozik stb stb! Fonokom 3hete elkezdett flörtölni, nem reagaltam rá pozitívan! Most másfél 2hete az apja akarja fogdosni a fenekem, h milyen szép vagyok főleg a szemem stb! Ra szóltam h el a kezekkel nem veszi komolyan, mondogatja el a kezekkel és már nyúl is!:-( Hogy tudnám ezt a szituációt megoldani, h véget érjen a fogdosas stressz nélkül és a munkám is megmaradjon??? 2kisgyereket nevelek egyedül nem olyan egyszerű másik állást találni!
2014. máj. 29. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez bukta..jobb ha keresni kezdesz melot!
2014. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy hagyod magad, vagy kilépsz ,több lehetőség nincs. Ha durvábban balhézol úgyis kirúgnak.
2014. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha lehetséges 1 ismerős , barátot +kérni , hogy vegye fel videóra -mobil... és adu a kezedben.(sok +oldás lehetséges!
2014. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szólsz főnök apjának a neje előtt(!) hogy még egyszer ne nyúljona seggedhez, mert feljelented őket. Onnantól nyugtod lesz.
2014. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szíria-i származásúak nem tudom, hogy a felesége hogyan reagalna......össze tartanak elég rendesen!:O Valószínűleg minden esetben én kerülök ki vesztesen!Undorító mikor ki használják ha az embernek nincs minden bokorban munka lehetősége! Nem hagyom magam! Van tartasom! ! Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 29. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Uh... Nem vagyok előitéletes típus, de európán kívülről származó főnöknek soha nem dolgoznék. Nem a külföldiséggel van bajom, hanem azzal, hogy nagyon más kultúrából jönnek, másképp fogják fel a munkát is, a nőkkel való bánást is, mindent. Szóval lépj ki de gyorsan, és ha nem akarsz ilyen kudarcot, akkor csak európai (vagy európaias) kultúrájú főnöknek dolgozz, még akkor is ha mondjuk a munkakör rosszabb.
2014. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!