Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg lehet valtozni teljesen...

Meg lehet valtozni teljesen kulsoleg?

Figyelt kérdés
Sokat hisztiztek a kulsom miatt, talan annyira ronda nem vagyok, de vannak napok amikor hanyingerem van magamtol, maskor meg ugy vagyok vele, hogy na ma nem is vagyok olyan csunya. Az alakom jo, az arcommal volt bajom mindig is. Aztan itthon voltam multheten betegen kozben azon gondolkodtam, hogy mit, hogy kene valtoztatni magamon?! Es hetfon ugy mentem suliba, hogy valtoztattam a stilusomon, szoval uj ruhaba, a sminkem meg alapozo, puder, vekony tus, szempillaspiral es kis pirosito. eddig is sminkeltem magam de csak kis alapozo es szempillaspiral volt rajtam. Mikor beme.tem suliba ugy fogadtak, hogy milyen szep vagyok ma meg, hogy hogy megvaltoztam es jot tett a betegseg. Azota igy sminkelem magam uj ruhakat hordok es jobban erzem magam. Meg lehet ennyire valtozni kulsoleg? Szoval aki eddig mondjuk atlagosnak latott most lathat szepnek? 15L
2014. márc. 13. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Oké, ez ott van a legostobább gyik-os érdések között... -___- Amit te véghez vittél, az közel sem "teljes átváltozás". Attól még, hogy új cuccokat húzol magadra, és 2 kilóval több sminket raksz magadra, attól még ugyanaz maradsz. Ha teljes átváltozást akarsz, akkor varrasd át magad. Az a teljes átváltozás. Ha meg hánysz magadtól, ha a tükörbe nézel, akkor menj el pszichológushoz.
2014. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!