Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek még nincs...

Van olyan, akinek még nincs okostelefonja?

Figyelt kérdés

Miért nincs még?


Anyagi okokból, vagy mert úgy érzed, semmi szükséged nincs rá?



2014. jún. 19. 10:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nincs, mert semmi szükségem rá.
2014. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Nekem sincs, a telefonommal csak telefonálok meg nagy ritkán sms-t küldök, így totál felesleges lenne.
2014. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Remélem nem bánod, hogy válaszolok, mert bár nekem van, de csak tavaly ilyenkor lett. Olyan állást kaptam, amihez adták, és muszáj volt magammal hordanom, hogy bármikor elérhető legyek. Előtte nem akartam okostelefont, mert feleslegesnek tartottam, és így is állandóan a neten lógtam itthon, nem akartam útközben is állandóan csak netezni, mert tudtam, hogy ha ott lenne a zsebemben egy okostelefon, akkor nem bírám ki. Hát nem is bírom. :D Ráadásul szerintem nagyon drágák, annyi pénzből, amennyibe egy ilyen telefon kerül (iphoneom van) már lassan elmegyek nyaralni, vagy veszek egy jobb laptopot... Úgyhogy sajnálnám is rá a pénzt, jobb dolgokra is el tudnám költeni, ezért is nem vettem magamnak, és szerintem ha ez tönkre megy akkor sem fogok. Alapvetően feleslegesnek érzem, mert most a munkaügyben folytatott levelezéseimnek jó, hogy nem kell hozzá az irodában lennem, hogy elérhető legyek, de egyébként nem sok hasznát látom.
2014. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Nekem csak azért van, mert ajándékba kaptam, előtte 8 évig egy k510i-m volt. De ez a mostani is egy 4-edik éves telefon.
2014. jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Előzőhöz annyit, hogy nem feltétlen kell mondjuk iphone-t venni, szerintem az emberek nagy részének elég lenne egy 40 ezer forint körüli is. De az tény hogy úgymond baromi drágák a jobb telefonok, 70-80-100+ ezrek, csúcs telefonok árát már ezer jobb dologra el lehet költeni.
2014. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs, bár gondolkodom rajta.

Eddig azért nem volt mert nem éreztem szükségét, de mostanában már megfordul a fejembe hogy nem lenne rossz.

2014. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
amikor megjelentek sorban megvettem néhányat ... aztán meguntam, és ma már egy filléres alap telefonom van, mert nem éreztem szükségét az okosnak ... kizárólag telefonálásra használom
2014. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nincs, mert egyrészt nem akarok erre pénzt kiadni, másrészt meg mert attól félek hogy akkor nagyon sok időt töltenék netezéssel feleslegesen.


Néha azért persze jól jönne, pl amikor a vonaton ülök, akkor jól el tudnám vele foglalni magam.


19/L

2014. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

Nekem sincs. Nekem telefon azért kell, hogy elérjek embereket. Hívni tudjak rajta és sms-t írni. Én már a fényképező funkciót sem értem. Nem is lehet vele értelmes fotókat készíteni.

Persze mindenkinek más a fontos.


Én ezt a mobil dolgot sem értem, hiszen gyerekkoromban teljesen jól elvoltunk a vezetékes telefonnal. Akkor is voltak barátaink és találkozót is tudtunk megbeszélni.


De hát ez manapság már kőkorszaki megoldás:)

2014. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem az volt, de olcsón tudtam szerezni nem is rosszat. Sok hasznos funkciója van, ami a régiekből hiányzik.

Nem fogom teljes mértékben kihasználni, mert nincs is rá szükségem. De gyors, átlátható és megbízható.

2014. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!