Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek még nincs...

Van olyan, akinek még nincs okostelefonja?

Figyelt kérdés

Miért nincs még?


Anyagi okokból, vagy mert úgy érzed, semmi szükséged nincs rá?



2014. jún. 19. 10:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%

Jelen.

1, Nem tudnám a teljes funkcióhalmazát kihasználni; 2, Sok rosszat hallani róluk; 3, Nem annyira "ízgi", mint ahogyan sokan előadják (a tesómét kipróbáltam, innen a vélemény).

2014. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
samsung galaxy noteii
2014. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nincs rá szükségem, egyébként meg k.... drága.

És az akkuideje sz@rt se ér. Legjobb esetben 1 napig bírja és nem akarok rohangálni mint a hülye h hol töltsem fel mint néhány ismerősöm.

Most tisztázzuk már h a telefon van értem v fordítva.


Am meg nem vágyom programként a töltögetésre mikor az enyém aktív használat mellet is kibír 5 napot.

Ja és ha el is felejtem feltölteni még akkor is simán lehet használni. Volt h úgy beszéltem ismerősömmel h 2%-on volt.

Meg olyan is h csak nekem volt használható (értsd nem lemerülve) mert a nagy okos telefonosoké mind kipurcant.


Meg az h én a képernyőt tapicskoljam pontosabban húzzam az ikont ha fel akarom venni a kagylót. Na NEEEE !!!!

Am volt h felajánlották h vesznek nekem de kell a francnak. Hugómnak is volt olyan h 5X volt szervizben 4 hónap alatt.

Az enyémnek semmi baja nincs 9 éve.


Nekem soha nem is kell és nem is lesz.

2016. jún. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de azét válaszolok.

Nekem nincs, és nem is kell. Nincs rá szükségem.

Csak manipulálja az embereket, kelti bennük a feszültséget, az állandó izgatottság érzetét, elvonva figyelmüket az igazán lényeges, emberi dolgokról.

2018. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék ha most 2020-ban feltennék ugyanezt a kérdést mit válaszolnának az emberek.. (lehet fel is teszem). Jó olvasni ezt, hogy sokaknak nem volt rá szüksége és akkor még nekem is nyomó gombos telom volt. Sokkal jobb volt! Nem az volt, hogy találkoztam a barátaimmal és állandóan a kezükbe volt... Ha volt is telefonjuk nem voltak függők az emberek, mint most. Undorító, undorodom ettől. Bárcsak ne lenne és még sok más se! És az emberek sokkal boldogabbak lennének :( jobban figyelnénk egymásra hmmm :(
2020. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A # 23 lennék.

Én a mai napig ugyanazt a Nokia 6300-t használom. Komolyabb műveletekre van 2 DB Asztali PC-m. Azokon MINDENT megtudok oldani.


Egyébként pont a tegnap történt hogy lakótársam elb....ta az okostelefonját, de úgy hogy mindent letörölt róla.

Nekem kellet újratelepíteni és felkapcsolni a wifire, az ember még a Modembe se tudott belépni hogy megnézze a wifi jelszót.


A telefon az okos csak a használói a hülyék.

És ilyen az emberek általam ismert 90%-a.

Osztálytársam is megvette a méregdrága Galaxy s10-et de az Adobe Acrobat Reader-röl lövése sem volt hogy az mi. Me hogy hogy nyissa meg a PDF-eket telefonról.


És hiába mondod hogy 120 E egy alap PC. NEM ! Ő inkább telefont vesz. Hát edd meg amit főztél XD

2020. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

2018 júl.19. 23:10-es válaszoló vagyok.


Nálam Annyit változott a helyzet, hogy azóta lett egy Nokia8110-esem, ami ugyan wifi-s, de az internet szinte használhatatlan rajta.

Csak azért vettem meg a telefont, mert tetszett.

2020. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!