Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek még nincs...

Van olyan, akinek még nincs okostelefonja?

Figyelt kérdés

Miért nincs még?


Anyagi okokból, vagy mert úgy érzed, semmi szükséged nincs rá?



2014. jún. 19. 10:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
Nekem sincs, egyáltalán nem érzem szükségét egy olyannak. Nekem a telefon SMS-re meg hívásra van, meg ébresztőórának használom. Ennyi.
2014. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
97%
Nekem sincs, nincs rá szükségem.
2014. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
97%

Nincs, egy asszem 2005-ös modellem van, még fényképezni se tud.

Nekem telefon telefonálni kell, hogy elérhető legyek, meg esetleg SMS-ezni és ha nem otthon vagyok, ébresztőnek.


Zenét hallgatni meg van mp3 lejátszóm (az se mai gyerek).


Internetezni tudok itthon, amíg elvagyok, kibírom nélküle.

2014. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Aki lepontozott azért a válaszomért miszerint nincs rá szükségem, magyarázza el legyen szíves.
2014. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Én mindenkinek zöld kezet adtam!


És köszönöm az eddigi válaszokat!


(A lepontozók meg mehetnek a.....)

2014. jún. 19. 12:59
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem idén lett először, a megvételében két dolog játszott szerepet, egyrészt a régi tíz éves Nokiám már vállalhatatlan állapotban volt, továbbá orvostanhallgató vagyok, és elsődleges szempont volt egy olyan telefon beszerzése melyen futtathatók orvosi alkalmazások (SCORE rendszerek, gyógyszer dozírozás, diagnosztikus kritériumok stb.). Az internetet csak ritkán használom, akkor általában menetrendet nézek vele, vagy emaileket.
2014. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

"12:52"


Engem is lepontozott valaki, mert kifejtettem hogy most 4 előtte meg 8 évig egy telefonom volt... :D

2014. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nem volt, de aztán szükségét éreztem, aztán vettem. Kb. akkor használom mikor edzés közben zenét hallgatok... Nagyon megérte -.-
2014. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy mindenki maga dönti el, vágyik-e rá, vagy nem.

Ha vágyai netovábbja egy simogatós, akkor vegyen és örüljön.

Van aki a munkájához használja, van aki csak játéknak tekinti.


Nos én játéknak tekintem, de annak nagyon jó...


70 éves vagyok, tehát nekem fiatalon csak az volt a játékom, ami a gatyámban lóg..


azt a kis időt, ami még hátra van, játékra használom, és élvezem a jutub által nyújtott, általam nemrég még elképzelhetetlen csodát...

Több, minőségi telóm is van,(öt coll fölötti) asus tabletem, és akárki akármit mond, qrvára meg vagyok elégedve.


nos kérem, lehet köpködni.


ja, még annyit.. a világ sötétebbik felén van olyan is, hogy példul a G3 megjelenése napján tízezerszám adtak el...ilyen a note3 is, több millióan vásároltak hetek alatt...és még sorolhatnám.


... a lepontozáshoz még az is fontos, hogy a sportkocsim automata..

2014. jún. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
88%

Nekem még nincs, eddig nem is volt rá szükségem, de mostanában már úgy érzem égető szükségem van rá elsősorban a menetrendek miatt, mert már 3x játszottam el azt,hogy egy teljes órát vártam a buszra éjszaka közepén...(és meg is halt a régi telefonom pont most). Jók a régi gombosok, de ha már lehet kapni olyat, amin vannak plusz hasznos funkciók, miért ne váltson az ember? Bár több százezret kiadni érte szerintem már agybeteg dolog, annyiért már egy nagyon jó laptopot is lehet venni. Mindenesetre ismerve magamat internet nem lesz rajta, mert azon lógnék egész nap:D

21L

2014. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!