Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerezzek elég önbizalm...

Hogyan szerezzek elég önbizalmat az ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 15 éves. Nemhogy "pasim", de még fiú haverom se nagyon van/volt, mert nem merek nyitni feléjük. Kis koromban (még alsóban) a nagyobb srácok állandóan szivattak meg beszóltak. Azóta sokat változtam, és már senki nem tesz rám gúnyos megjegyzést, de úgy érzem, hogy bármelyik srác rám néz arra gondol, gázul nézek ki, és hogy még haverkodni se akarna velem. Egyszer még régebben itt feltettem magamról "aki mer, az nyer" elven képet, és kaptam is pozitív visszajelzést, de valahogyan nem tudom elhinni. Rögtön arra gondolok, hogy biztos gúnyolódásból írja. Ha lányokról van szó (barátkozás szempontjából) akkor az más, mert ott mindenki felé nyitott vagyok, és sok barátnőm van. Úgy gondolom, alapból nem vagyok bűn ronda, hanem átlagos. Ha viszont rám néz egy srác, akkor már azt gondolom, hogy ahhoz viszont nem vagyok elég, hogy barátom legyen. (Ha nincs srác a közelben, akkor meg valamiért pozitívabb vagyok.) Miért van ez? Nagyon hülyének néznének a srácok, ha csak úgy egy random szimpi fiúra rámosolyognék (akár az utcán egy ismeretlenre)?

2013. okt. 17. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol az a kép, hadd lám
2013. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kaphatunk képet, most is? :) 17/F
2013. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mosolyogni nem bűn, sőt kifejezetten jól áll egy lánynak.

Meg merem kockáztatni, hogy te sem vagy ronda, de bemeséled magadnak.

De küldhetsz képet privátba.

2013. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez volt a kérdés, alatta vannak képek.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2013. okt. 17. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem te tipikusan az a csaj vagy, aki 2-3 év mulva már le se fogja tudni magáról vakarni a fiúkat. Egy szép, visszafogott normális lány. Én egyébként ugyan az vagyok csak fiúba és idősebb. Hát mosolyogj idegen fiukra jól fog nekik esni és sztem ha akarsz bátran nyiss feléjük, nem kell mitől félned, de mégis jobb, ha várod hogy ők nyissaanak, hidd el fognak...
2013. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Megnéztem a képeket és én rosszabbra számítottam, egyáltalán nem vagy csúnya!! Viszont javaslom kicsit változtasd meg a külsődet új haj , ruhák stb!! Ettől megnő az önbizalmad,mások is dícsérni fognak,h jól nézel ki és pasid is lesz :)

2013. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!