Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ott van a baj, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott van a baj, hogy nem vagyok elég tökös. Hogy szerezzek nagyobb önbizalmat?

Figyelt kérdés

A tökösséget nem kell szó szerint venni, odalent nincs gond :)

18F


2013. dec. 19. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Növessz golyókat is! Nem árt!

De csak önbizalmad legyen az fél siker!

2013. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mainstream probléma, mikor én is kölyök voltam azt csináltam, hogy haverekkel mentünk olyan bulikba, ahol senkit nem ismertünk, néha más városba is jártunk és ott ismerkedtünk, mert tudtuk, ha kudarc lesz, úgy sem látjuk egymást többet a csajjal, aztán 17-18évesen már nem érdekelt, hol vagyok, mert megtanultam a kudarcot elfogadni, főleg, hogy tudom milyen édes a siker gyümölcse, volt életemben 3olyan nő, akikért 1000 csúfos kudarcot is felvállalnék :P
2013. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne agyalj sokat magadon, ne vizsgáld állandóan felül a döntéseidet, ne mérd magad másokhoz, ne foglalkozz túlságosan mások véleményével! Az önbizalommal rendelkező emberek általában meg vannak győződve róla, hogy igazuk van, amit tesznek helyes, stb. Persze ebből születnek a legnagyobb tévedések :D
2013. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy az is igaz, amit a 2. írt: vigyázni kell, mert az emberek hajlamosak a kudarcok hatására elzárkózni a dolgoktól és a sebeiket nyalogatni. Tisztában kell lenni azzal, hogy a kudarctól való félelem miatti meghátrálás sokkal rosszabb, mint maga a kudarc. A kudarcból lehet tanulni, nem szabad túlságosan félteni magunkat.
2013. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor ki jönne velem vidékre csajozni?:D tetszik ez a terepgyakorlat.
2013. dec. 19. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!