Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fikázzák a 10-11-12-13...

Miért fikázzák a 10-11-12-13 éves korosztályt?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 10:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%

Ez a korosztály túl korán kezdi a divatozást,szexualitást.

A lányok nagyon elvannak ku.v.lva ebben a korosztályban.Undorító.


Én 12 évesen még barbiztam,játszottam párkapcsolatok,meg szexualitás nem is volt téma. Én 16-17 évesen kezdtem érdeklődni a fiúk iránt.De akkor sem kurvultam el.


A legtöbb hisztis,anyagias kis p..csa. Pedig még bőven GYEREKEK!!


Nem tudom hová fog fajulni ez a világ.


De azóta lett ez így szerintem amióta bejött a facebook,magamutogatás,rajoskodás megy ott is.


Szánalom az egész.

2014. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%
vannak azért kivételek is -,-
2014. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az a vicces, hogy én csak pár éve léptem ki ebből a korosztályból és én is csak nézek, hogy mi van, pedig én soha sem voltam valami jó gyerek...
2014. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 nanikuki válasza:
28%
mert kis csipszarok
2014. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Azért fikázzák őket mert az emberek nem bírják elviselni azt hogy nekük is ugyanannyi joguk van meggmutatni a stílusukat mint akárki másnak!
2014. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
72%

Erősen túlzásba viszitek. Ha az oviban két kisgyerek kézenfogva sétál, az jaj de cukorfalat. De a 12 évesek fuj, de èretlenek. A divatolás pedig csak nèhány beképzelt emberke szokása, és bátran állítom, hogy harmincból EGY lány ilyen. Tehát nem kell általánosítani, mert pont úgy, ahogyan bármelyik korosztályban, itt is mindenki egyedi ember.

12/L

2014. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Azért fikázzák őket, mert nem normálisak...10 éve még nem voltak ilyen helyzetek:

pl.: Mondja az anyja, hogy fiam légyszíves vigyél el egy levelet a szomszédba, ő megsértődötten felemeli a seggét a számítógéptől, és elmegy a levelet odaadni...Tegyük fel, hogy a szomszéd nincs otthon. Becsenget, és nem nyit neki senki ajtót, és még csenget egymásután harmincszor. 10 éve úgy volt, hogy becsengetek kétszer, két ok miatt nem nyithat ajtót: vagy nincs otthon, vagy nem szeretné kinyitni. Sajnos a 10-13 éveseket az agybutító xbox 360, meg a sok agyfasz számítógépes játékok (pl.: Minecraft), meg nagy részben az anyuci, apuci hibája, mert megveszek olyan játékokat, amire az van ráírva, hogy 18+ (pontosabban az xbox játékokra gondolok pl.: far cry, GTA 5, call of duty, ezekkel a játékokkal számtalan 10-13 éves gyerek játszik, és nem véletlen van ráírva az 18+ ! A gyerekek ezért ilyenek, manapság már sokan úgy hívják őket, hogy "trollok" szerintem azok is...


(34 éves férfi)

2014. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Nem a 12 éveseket fikázzák , hanem néhány tini ribizlit

meg nehany kockát.Mivel nem tudják a nevüket ezért "12 éves"lett a nevük.

2014. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Egy gyerek "csak úgy" nem csinál semmit. Ok nélkül mért csinálna rosszat, vagy jót? Valljuk be: a Mi időnk is ilyen volt, csak sokkal kevésbé. A gyerekek viselkedése abból alakult ki, hogy már nem foglalkozunk velük, nem neveljük őket. Ezt a világot nem a gyerekek indították, hanem Mi !!
2014. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én nem a gyerekeket (10-11-12-13 évesek) venném elő elsősorban, hanem a drága szülőket! Úgy bizony, mert ha ők megadják a kellő nevelést a drága csemetéiknek, akkor nem kanászosodnának el ennyire.

Vannak persze normális családok is, ahol a gyerekek illemtudóak, nem nyomdossák egyfojtában a kütyüiket és úgy viselkednek ahogy egy normális gyerek viselkedik ebben a korban.


No meg, más szempontból nézve, úgy is fel lehet fogni a dolgot, hogy ez a normális. Az emberek változnak, ahogy a szokások is, és lehet, hogy a mostani gyerekek viselkedése is normális. Hagyni kell nekik, hogy azt higyjék magukról amit akarnak, a végén úgy is ők bánják meg, mert amikor felnőnek, rájönnek, hogy elmúlasztották a gyermekkorukat, és majd a saját gyerekeiket úgy nevelik, hogy ők "élhessenek". De ez már csak az én elgondolásom, és remélem, hogy a jövőben nem romlik a helyzet, hanem javul.

:)

2014. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!