Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erthetoen kertem ki magamnak?

Erthetoen kertem ki magamnak?

Figyelt kérdés
Munkam soran talalkoztam egy huszoneves fickoval, aki masok elott ilyen modoroskodo kedvesseggel "ifju holgy"kent utalt ram, amit masok elott ki is kikertem magamnak. 33 eves vagyok, de kb 25nek sem nezek ki, ezert gyakran nem a koromnak megfeleloen kezelnek. Pl cigi es alkoholvasarlasnal kerik az igazolvanyom, mindenki tegez, ilyenek. Ugyanakkor ugy erzem, hogy ez az ifju holgyezes egy valoban huszoneves csajra nezve is kisse degradalo. Tulreagalom?
2014. jún. 27. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát így ennyi alapján elképzelve a szitut... bocs, de egy házsártos hárpiának tűnsz. Nyilván nem akart paraszt lenni és próbált udvarias lenni.
2014. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyönyörű példája vagy annak, amikor valaki a saját komplexusai miatt bunkó minden ok nélkül. No sebaj, az holtbiztos hogy többet nem fog "hölgyként" emlegetni az illető, a "hülyepcsa" sokkal valószínűbb.
2014. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szerintem degradalo, eleve a tegezes is az, idegenek kozt, plane munkahelyi kornezetben idegennek.
2014. jún. 27. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Veled van a baj nem mással.
2014. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor forditsuk meg a dolgot. Hogy jott volna ki, ha lefiatalemberezem? Sztem mindketto ultragaz, es nincs helye ilyesminek egy munkahelyen.
2014. jún. 27. 22:38
 6/6 Fish1 ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz és csak túlpörgöd.
2014. jún. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!