Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom a férfiakat, az idő...

Utálom a férfiakat, az idő elteltével el fog ez múlni?

Figyelt kérdés

Régebben semmi bajom nem volt velük, azonban apám volt a fő szemétláda aki ezt megváltoztatta. Anyát verte amikor kicsi voltam, fél évvel ezelőtt engem vert meg. Kimondták a válást és azóta kifordult önmagából. Gusztustalan amit leművel, teljes szívemből gyűlölöm. Amikor ez a dráma elkezdődött szakított velem az első barátom, mert megcsalt. Ő is alkotott még utána. De az apróbb részletekbe nem akarok belekezdeni. Azóta nem bírok fiúkkal lenni, elhívnak randizni, de nem vagyok képes többre, a randikon is kényelmetlenül éreztem magam. És valahogy egyáltalán nem érdekelnek, régebben a szerelemről álmodoztam, viszont mostanra befordultam. Tenni szeretnék ez ellen hogy normális tinédzser életet élhessek de nem megy. Tudom, hogy rosszabb dolgok is történhettek volna velem, ne hisztizzek ilyeneken, meg fiatal vagyok még ez meg fog változni... a barátaim ezt mondják. Nem tudom ezt kivel megbeszélni, valaki segítene? A kérdésem az, hogyan tudnék túllépni ezen?

Mindig azt mondom, hogy a férfiak/fiúk egyformák, szemét ládák. Tudom, hogy nem igaz, de én még nem találkoztam rendes srácokkal.:)

Előre is nagyon köszönöm!:)


2014. jún. 28. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan férfi(22)vagyok,de beszélgetek veled szívesen ha gondolod.

Írj privit.

2014. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sok férfi egyforma, de azért vannak normális értékrendel bírók is! Tényleg fiatal vagy, ne rájuk koncentrálj hanem a jóra, és azt fogod bevonzani:) Viszont kell a tapasztalat egyrészt hogy később értékeld a jót másrészt hogy le tudd szűrni mi az ami/akire nincs szükséged :) sok sikert
2014. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szegény. Ilyen előélettel nem csodálom. Nagyon könnyű összetörni egy embernek a szívét, főleg a lányokét.

Én a nőkkel voltam ugyanígy, pár csalódás miatt, de ha tényleg akarok magamnak találni valakit, akkor a legfontosabb, hogy tényleg olyan emberekkel vegyem körül magam, akiket lehet szeretni. És még csak véletlenül se nézzek olyan oldalakat, fórumokat, ahol a férfiakat szidják a nők. (esetedben férfiak szidják a lányokat, mint itt a gyk-n is pl a szerelem-szex résznél, ilyeneket ne nézz)

Ezek általában csalódott emberek, és idő után kezdenek általánosítani, emiatt egyre nehezebben tudják szeretni a másik nemet.

Nagyon különböző emberek vannak, meg fogod majd később látni, apukád vert titeket, de vannak apukák, akik olyan mély szeretetet adnak a családjuk iránt, hogy nagyon meglepő.

Csak ügyes légy, és nyitott szemmel járj!

2014. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell sietni, annyira fiatal vagy még, hogy várj, ameddig magától is rendeződnek benned az érzelmek.
2014. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez most olyan, mint a "minden nő hülye"?
2014. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami történt veled.

El fog múlni idővel ez az érzés, igen, főleg ha találkozol rendes férfiakkal, mert vannak, csak éppen nem őket fogtad ki.

Van olyan barátod, aki meghallgat csak úgy, anélkül hogy rád szólna hogy ne hisztizz meg ilyenek?

2014. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pszichológus, pszichiáter
2014. jún. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

valószínűleg el.

az egész probléma csak a fejedben létezik, mert már itt is sok segítőkész férfi reagált, ha valóban ismernél több férfit is, lenne összehasonlítási lehetőséged. ha nem érdekelnek a fiúk, ne erőltesd, beszélgess a barátnőiddel.

2014. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Tudom hogy nem kéne általánosítanom, próbálkozom. Valamelyik napon azon kaptam magam, hogy amikor az utcán mentem és ránéztem az emberekre, olyanokat vetettem fel magamban, hogy bizonyára benne sem lehet bízni. Mindenkit ellökök magamtól, anyukámat kivéve. Senkiben se tudok megbízni, pedig tényleg nincs okom erre. Miután ezt a kérdést kiírtam, történtek még dolgok. Azért jöttem ide, és írtam ezt le, mert itt szinte névtelen maradok, másoktól nem szeretnék segítséget kérni. Még egyszer köszönöm, hogy írtatok jól esik.:))

5.válaszoló: nem, ez nem olyan:)

2014. aug. 9. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!