Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi az életetek értelme?...

Nektek mi az életetek értelme? Mivel töltitek napjaitokat? Van amiért érdemes felkelni minden nap?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 10:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem a munkám, de sokáig csak lézengtem a világban. A munkámon kívül, ha hazamegyek egyrészt netezek, olvasok, másrészt azon agyalok, hogy hogyan lehetne jobb a munkahelyem működése - működik, de döcögve, sok hiánnyal; ezért agyalok rajta sokat. Szóval talán van miért fölkelnem...
2014. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

1. Ilyen dolgot nem tudnék felhozni, de nincs halálvágyam sem.

2. Sok mindennel, elfoglalom magam valahogy.

3. Azért érdemes, hogy megtudjam aznap milyen érdekes dolgok fognak történni velem. Meg azért is érdemes, mert nem szeretem az ágyban alvással vesztegetni az időt :D

2014. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én még nem találtam meg az életem értelmét, néhány nap kivételével(mikor barátokkal vagyok) általában a napom értelmetlenül telik el
2015. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

az élet értelme : a lét

napjaim : próbálok jót tenni másokért ha nem is mindig sikerül

érdemes felkelni : Ő miatta , a barátok miatt , a család miatt

2015. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az elet ertelmenek annak kene lenni sztem, h valamit adni a vilagnak, amivel jobba tudom tenni, amit csak en tudok, ezt en is keresem. Nekem kisgyerekeim vannak, es termeszetesen az is nagy dolog, amit nekik adni tudok, igy most ez a legnagyobb ertelme az eletemnek, ezzel töltöm napjaimat, ezert erdemes felkelnem minden nap.


Megjegyz.: allitolag manapsag "senkinek sincs ideje", ezt mondja az emberek nagyon magas %-a (70-90?), en meg csak nezem a sok "nincs" valaszt...

2015. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Es meg ezzel egeszitenem ki, az elsö kerdesre valaszkent:

https://www.youtube.com/watch?v=CIBvQfRfris&spfreload=1


elözö

2015. ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!