Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kivégzést választanátok...

Milyen kivégzést választanátok, ha muszáj lenne?

Figyelt kérdés
INDOKOLD MEG!! Én a főbelövést mert fájdalom mentes és gyors ^-^

2014. jún. 30. 23:10
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
61%
Aakasztás. Ha jól csinálják, biztos és gyors.
2014. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Maximum akkor ha 5-6 méter magasról leugrasz közben nyakadon a hurok. Amúgy meg nagyon rossz mert fuldoklasz. Próbáld ki, hogy nem veszel levegőt ameddig bírod. Na most gondold el, hogy annál sokkal tovább kell szenvedned :\
2014. jún. 30. 23:25
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
marihuánatúladagolást választanám, így én lennék az első akinek sikerült, de kb 1:40000 arányban kéne eltalálni azt az arányt amitől betépsz és ami megöl. szóval kb 20 kg kell
2014. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
És szerintetek a DROG túladagolás milyen? Nagyon jó flessbe meghalsz? :D
2014. jún. 30. 23:29
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy milyen drog.

A csattanó maszlag túladagolást kösz, de kihagynám, borzalmas lehet.

Heroin, fentanil vagy dezomorfin aranylövés - nem tudom mennyire jut el a tudatukig, hogy voltaképp épp megfulladnak, ha nem érzik, csak az eufóriáig jutnak el és kampec, akkor jó lehet. :)

2014. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
60%

"Amúgy meg nagyon rossz mert fuldoklasz. "


- Pont ezért írtam, hogy "ha jól csinálják": akkor ugyanis nincs fuldoklás. Kicsit figyelmesebben olvass, ha már megteszi valaki, hogy válaszol a kérdésedre.

2014. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

De miért kell kivégzésnek hívni? Nem követtem el halálos bűnt, hogy így kelljen meghalnom, és a kivégzés nem akkor szokott történni, amikor az ember szeretné, márpedig én (ha már lehet választani) akkor szeretnék meghalni, amikor én szeretném.


Én a szén-monoxid mérgezéses halált választanám. Szaga nincs, csak elalszik az ember.

2014. jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

17-es vagyok.

Egy kicsit utána olvastam ennek a szén-monoxidos dolognak (előbb kellett volna), és azt találtam egy oldalon, hogy:


„A CO-mérgezés egyes túlélői beszámoltak ama szörnyű élményükről is, hogy bár tudatában voltak annak, hogy végük, amennyiben nem érkezik segítség, a szervezet elégtelen oxigénszintje miatt képtelenek voltak cselekedni. (Itt jegyeznénk meg, hogy az oxigénhiányra tán a központi idegrendszer és a szívizom a legérzékenyebb.)”


Úgyhogy módosítok (még jó, hogy itt és most ezt meg lehet tenni), és én is a nyaktilót választanám, ha lehetne - kár, hogy már nem használják.

2014. júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalommentes... Még is ki a f@ szom mondja ezt? Senki nem tért még vissza a kivégzés után, hogy elmondja. Persze annak tűnik, de állítólag a túladagolás sem fájdalommentes, sőt pár percig ku rvára szenved az ember míg meghal...
2014. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, amikor nagyvonalúan vitatkoznak emberkék számukra ismeretlen dolgokról.

Akasztás lol, fájdalommentes...

Egyik barátom felakasztotta magát, közben maga alá ürített, én találtam rá...

Tehát ezt nem választanám soha.

:)

2014. júl. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!